Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie to trochę smuciło w rządach jarka, że nigdy nic nie dostawałem. jarek sypał gęsto, wiadomo; 500+, 800+, laptop+, bon_turystyczny+, 13 emerytura+, 14 emerytura+, węgiel+ i pewnie jeszcze masa innych dodatków, o których zapomniałem.

Także chociaż tyle, że i ja coś od jarka dostałem.

Każdy kto tylko może wziąć bekę to powinien to zrobić - to jest chyba jedyna szansa na to, aby dostać coś od jarka. Po wzięciu beki broń Boże tego nie nadpłacać - bo wtedy jarek da mniej.

Na wzięcie beki zostało już tylko 1.5 miesiąca - potem pociąg z beką bezpowrotnie odjeżdża - jak ktoś zamierza wziąć to niech lepiej się pośpieszy!

#nieruchomosci #mieszkanie #kredyt2procent
Pobierz haha123 - Zawsze mnie to trochę smuciło w rządach jarka, że nigdy nic nie dostawałem....
źródło: dzieki_jarek
  • 36
no chyba jakiś głupi jesteś


@Wykastro: dobrze ze nie przejmuje sie zdaniem randomowych ludzi z internetu, którzy używają słowa xd i obserwują i udzielają się na tagach famemma i danielmagicial. Skoro ja jestem głupi to ty jesteś kilka poziomów pode mną.
@haha123: szczerze to teraz w dużym mieście starczy tylko na kawalerkę. A do tego jeszcze trzeba urządzić na co trzeba liczyć 2k za metr no i kupić miejsce parkingowe / garaż bo deweloper tak buduję by nie było ogólnodostępny ch prawie w ogóle. W takim Szczecinie 5 lat temu ładne nowe mieszkanie kupowało się za 3.5-4k za metr a teraz jest jakiś kosmos. Sorki ale wolę wynająć i przeczekać tą patologię.
@haha123: aż sobie sprawdziłem teraz ratę jaką bym miał jakbym kredyt brał dziś a nie 7 lat temu… z kredytem 2% miałbym ratę o 600zl wyższa niż wtedy xD (aaa no i o 300zl wyższa niż teraz xD (obecnie 900zl)). Dobrze że się wtedy zdecydowalem^^
Na wzięcie beki zostało już tylko 1.5 miesiąca - potem pociąg z beką bezpowrotnie odjeżdża - jak ktoś zamierza wziąć to niech lepiej się pośpieszy!


@haha123: 1,5 miecha na złożenie wniosku nie gwarantuje, że starczy kasy dla Ciebie ;-)
@wersalski_kasztaniQ nie znasz mnie a oceniasz za to że śmieje się z patologii xd mi nawet się nie chce wchodzić i patrzeć co Ty tam wysrywasz. Chcesz możemy się spotkać, pogadać … gwarantuje zmienisz zdanie zapraszam na Pw a jak nie to zamknij ryj na mój temat bo do Pięt mi nie dorastasz.