Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj przejazdem na Klecinie i postanowiłem sprawdzić to słynne ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiriPiri. Generalnie jest to kebab formatu syfiasty kebab, ale odwalony tak żeby sprawiał wrażenie lepszego. Samo mięso bardzo przeciętne ale nie walące śmierdzącym tłuszczem, warzywa świeże, dania dość sporych rozmiarów. Sos chilli całkiem spoko, chyba najlepsza rzecz w tym kebabie. Jak na tani, syfiasty kebab to wcale nie jest tani - taki box jak na pic rel 32 PLN. Muszę przyznać, że ruch mają tam spory, samych pracowników było chyba z 7 osób, klientów też sporo. W sumie nic specjalnego ale imho w tym miejscu utrzymają się bez problemu. Zobaczymy czy na fali „popularności” nie zaczną zaraz podnosić cen xD

#jedzenie71 #wroclaw
Pobierz kyloe - Byłem wczoraj przejazdem na Klecinie i postanowiłem sprawdzić to słynne ( ͡° ...
źródło: IMG_3070
  • 18
Teraz nawet Petra jest za 29.50 także pytanie czy ten box był podobnych rozmiarów.


@Darth_Gohan: Nie jestem w żadnym razie ekspertem i nie mam wielkiego porównania, ale mi wydał się spory. Gramatura mięsa jest podana w "karcie"; box ma 150 gramów mięsa, sporo warzyw i frytki. Nie powiem Ci niestety jak to wygląda w porównaniu z Petrą, bo byłem tam ostatnio jakieś 10 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡
@wiktorek_pl: To jesteś w mniejszości :) Dla większości w tym kraju ważne jest żeby mięsa było najwięcej. Dlatego tak często masz w menu pozycje np. podwójne mięso czy nawet kebab tylko z mięsem.

@kyloe wszedłem z ciekawości na stronę Petry. Duży gyros już tam stoi za 32 złote, natomiast info o gramaturze nie ma niestety.
Marketing super @Darth_Gohan masz na mysli tik tok dla uposledzonych dzieciakow czy rolki na FB gdzie przygruby pan krzyczy czy ty to widzisz i takie tam? Albo ta jego panna nastrzyknieta silikonem i metalami ciezkimi pod skorka, obowiazkowo ajfoniki do tego. To jest marketing o nieskich lotach. No ok mi sie troche udzielilo i chcialem sprobowac ale czekam az nie bede musial czekac w kolejce godziny.

Opinie na Google srednie, ich mieso
@kyloe: miesko od piri piri miala/ma niepozorna miejscowka na wsi Wysoka, jest to okolo 15 minut z buta od Piri-Piri, ceny do znalezienia na sieci cos < 30. Kebab Wysoka PiriPiri jak wpiszesz to znajdzie. Problem taki ze jest to z boku sklepu typu dawny GS na wsi, trudno odszukac jak jedziesz od zlej strony. Bylem tam ze 2x na rowerze i ani razu (grubo przed zamknieciem typu 17 godzina) nie
@Bumelante: Z tym końcem świata to chyba przesada, imho lokalizacja jest bardzo spoko - tam non stop jest spory ruch, blisko Oporów, cała Krzycka, Przyjaźni, niedaleko pętla tramwajowa no i na samej Klecinie też sporo osób mieszka
"Samo mięso bardzo przeciętne"
@kyloe: gdzie w tym mieście jest dobre w kebabie?

Nie ma i nie będzie w Polsce dobrego mięsa w kebsach, bo polakom dobre mięso nie smakuje. Dostaną 100% wołowiny to powiedzą że za twarde i śmierdzi tłuszczem albo psem. Jak im zmielisz - tak żeby mięciutkie od żarcia chlebów/warzyw polskie zęby daly radę to pogryźć - to będą twierdzili że za suche.
Dostaną 100% baraniny to powiedzą
@kyloe: jak to jest że w Deutchalandii za 6 euro zjesz porządnego kebaba z najwyższej jakości składników a u nas za 32 zł psa zmielonego z buda. Nie rozumiem.


@witam12 #!$%@? autentycznie, w czerwcu byłem w rajchu, ichniejsze miasto powiatowe w Niemczech B. Surowy cycek z kury 10€ za kg w Lidlu. Tymczasem za 8€ dostałem najlepszego kebaba jakiego jadłem w życiu, z serem feta i świeżymi warzywami.

Tymczasem w PL:
@witam12: Bez kitu, na zapyziałych wiochach w Holandii czy Niemczech trafiałem takie kebaby które w Polsce uchodziły by za premium, i to w cenie 7-9 euro od buły czy boxa.
@marsjanin2012: zwyczajnie mówię że ten marketing jest i działa bo ludzie właśnie z tych materiałów ten lokal kojarzą. Może Ci się nie podobać ale jak widać jest super.

Kebab King to jest dla mnie jedna z gorszych sieciowek. Szczególnie ten lokal na świdnickiej.

@NaglyAtakGlazurnika Skoro WPK robi za guru jedzenia to co się dziwisz.

@Zabi96 @witam12 Bo zwyczajnie się przejmują jakość mięsa i mają konkurencję. Do tego wola sprzedać cenowo za
@Darth_Gohan: no mowie ze mi sie tez udzielilo by sprobowac i powiedziec "patrzcie na tego potworka zaraz wejdzie do mych ust". Na otwarciu sama gimbaza prawie, mame dej mnie 80zl bo ide na fast food. Na razie ruch pokazuje ze jest ssanie, ciekawe jak w dlugim terminie to wyjdzie. Kebab King na Zwycieskiej, na pewno dostajesz co zamowiles od razu a nie po 45 minutach. Moze ktos inny oceni, dla mnie