Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rok 2017, nowe auto na kredyt, bo zawsze mi się marzyło, ostatni rok studiów. 8k brutto there, wziąłem krechę na 350k, było po kullen. Spłacone w 2022 roku, od tamtego czasu jeszcze 3 mieszkania w kredo i tak się żyje. Kolorowo nie jest, ale z 25k netto b2b dokładam do każdego kredytów w sumie 4k. Za 28-29 lat bez nadpłacania zostanę posiadaczem 4 mieszkań, które kosztowały mnie niewiele. Z nadpłacaniem to max 15lat.

Wystarczy zaryzykować, mieć social skillsy na poziomie 15 latka i można robić majątki, które można przekazać dzieciom. Nie chcę, żeby moje dzieci musiały pisać na wykopie o tym, że ktoś miał łatwo bo dostał działkę, czy mieszkanie po babci. Moje dzieci dostaną mieszkania, a jak nie będą chcieli to spieniężą. Na dobry start.

Robienie pieniędzy w tym kraju nigdy nie było i chyba nie będzie łatwiejsze.

#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Rok 2017

ostatni rok studiów. 8k brutto


@mirko_anonim: Pewnie IT. 6 lat temu próg wejścia był śmiesznie niski. Teraz to powodzenia z tymi 8k na studiach XD.

Robienie pieniędzy w tym kraju nigdy nie było i chyba nie będzie łatwiejsze.


Przyfarciło ci i się mądralujesz jaki to nie jesteś wygryw. Pewnie też nie pochwalisz się innymi "mało istotnymi" szczegółami jak np. bogaty tatuś z odpowiednimi znajomościami.