Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: W wawie dobra knajpa, gdzie serwują steki i burgery zrobiła swojego drwala i go wycenia raptem złotówkę drożej (6zł drożej większy, nie mam pojęcia ile gramów wołowiny ma zwykły drwal), gdzie jakościowo to będzie przepaść. Lubiłem zjeść makowego drwala raz czy dwa w sezonie no ale nie będę płacić tyle samo co w knajpie za maka xD
@testovirondepot

@Krupier mówię o tym którego menu wrzuciłeś, masz brak smaku przez covida może dalej


A, to bzdury gadasz. Było tak od razu.

Nie miałem covida. Może masz od urodzenia kubki smakowe uszkodzone? W sumie jak ci tak smakuje McDonald, że stawiasz go wyżej niż prawdziwe burgerownie to coś w tym może być
@vulfpeck: To juz Burger Drwala nie jest po 11,90? :O Kurde jednak dawno już nie byłem w tym paśniku. Człowiek był młody (18-19 lat jak ostatnio chodziłem tam) i głupi, ale jeszcze ceny wtedy były w miare ok. Teraz to nie miesci mi się to w głowie jak widze dorosłych ludzi w autach w kolejce do McDrive po ten syf i jeszcze taki drogi...
@d00v ja #!$%@? xDDDD chłopie to tobie chyba matka robi zakupy skoro mówisz że 28 PLN to gówno.


@liczaon: To chętnie posłucham co kupisz w sklepie za to 28 pln, chyba ze #!$%@? pasztetowa, kajzerki i zupki chińskie to sobie daruj. Nawet kilo piersi z kurczaka to teraz wydatek rzędu 22-24 pln bez promocji, masło 6-7 zł, cola zero 2l 9-10 zł, chleb zwykły w piekarni 6-7zł. Mając 28 zł to
28.90zl za ten badziew? XDDDD
To już w tej samej cenie wciąż można zjeść smaczny obiad w wielu restauracjach i na pewno ze smakiem.
No to gdzie jest ta burgerownia z tym pysznym burgerem za 32 złote? Z chęcią poznam lokalizację i zjem coś w dobrej cenie i jakości


@niochland: Postępu 5 Warszawa
@d00v typie ale my rozmawiamy o JEDNEJ bułce z fast fooda, a ty mi wyskakujesz z ceną 24zl za kilogram kurczaka... Typie, nawet jeśli, to idąc twoim tokiem rozumowania i jedząc w domu jednorazowo porcje 200g mięsa, 3 razy w tygodniu, masz mięsa na praktycznie dwa tygodnie, tyle jest warte 24 PLN i zostaje ci jeszcze 4 PLN na papier toaletowy bo obsrales zbroje w tym momencie
kupić sobie pół kilograma czereśni za 120 PLN. To nie muszą być czereśnie, to może być wszystko, czym można pokazać, że STAĆ mnie.


@inozytol: wazne tez na takim osiedlu ze sasiedzi zobaczo ze p0lak kupuje bo go stac i zaraz inne karyny wyjda kupic kilo wiecej bo przeciez jak sonsiada stac to ich stac na 5 kilo. biznez sie kreci, p0lacy bogaci a banki zadowolone bo kredytowki w uzyciu.