Wpis z mikrobloga

ale kogo interesuja normy jak nuggetsy nie maja nawet polowy kurczaka w sobie? to ich mieso to jakis karton kolego.


@nobrain:
Taki jest przepis na nuggetsy w panierce i taki mają skład. Taki sam (albo zbliżony) skład będą miały mrożone z marketu, czy z KFC.
Nie podoba ci się skład, albo tekstura? Nie kupuj nuggetsów. Bierz ten większy kotlet z kurczaka.
To tak jakbyś się czepiał, że Coca Cola podawana w
@vulfpeck: To nie jest żadna inflacja tylko dociąganie cen do poziomu unijnego. Prawo mamy unijne, kopiujemy zachód bezmyślnie we wszystkim, więc pora i na ceny. No ale oczywiście broń Boże podnosić wynagrodzenia, wynagrodzenia mają pozostać bangladeszowskie xD
@vulfpeck #!$%@? ja za pitcuszke w Mediolanie 8.50 euro płaciłem. Plus 2 euro za litrowa karafkę wody. Tam czasami ci coperto w knajpie doliczą ale przynajmniej nie żydzą tak na napojach. W Polsce mnie w knajpach strasznie #!$%@?ą ceny napojów, 7 zł za szklanke wody 10 za jakąś cole 200 ml. Więc żrę o suchym pysku bo #!$%@? nie będę płacił 600% ceny sklepowej.

Porównujemy tu jedno z droższych miast w Europie
@Krupier tak, a w dodatku w takich "kraftowych burgerach 100% z mięsa robione na świeżo" to mięso jest smaku i jakości jak moje odchody po zjedzeniu drwala w McDonaldzie, ściek jak nic innego, ale na szczęście patrząc po kolejkach do maca ludzie się ogarnęli i plują na jakieś odpady kraftowe
@testovirondepot:

tak


No przecież mówię, że nie.

a w dodatku w takich "kraftowych burgerach 100% z mięsa robione na świeżo" to mięso jest smaku i jakości jak moje odchody po zjedzeniu drwala w McDonaldzie, ściek jak nic innego


@testovirondepot: polecam zmienić lokal w takim razie.

ale na szczęście patrząc po kolejkach do maca ludzie się ogarnęli i plują na jakieś odpady kraftowe


@testovirondepot: bo działa na nich sprytny marketing.
No ale tak, gówno warte 28 zł.


@pwone:

jak dla Ciebie 30zł to mało to gratuluje, ładnie korporacje sprały ci mózg konsumpcjonizmem


@liczaon:

Inflacja - mówi wam to coś? Styka coś pod tymi kopułami? Te 28 zł jest aktualnie gówno warte, chyba ze wam wciąż rodzice robią zakupy to mogliście tego nie zauważyć.
Bronienie cen maka to jest nieporozumienie. Zawsze płacili i nadal płacą pracownikom minimalną a #!$%@? okropny. Niech się udławią tą kanapką z kartonu i seropodobnym tworem. Za rok będzie kosztowała 32zł to już jest przegięcie pały.
@vulfpeck: czyli w 2020 roku za 50 000 mozna bylo kupic 2960 burgerów. Dzisiaj 1750. Co daje inflacje w ciągu tylko 3 lat na poziomie 41%, czyli Twoje oszczednosci zmalały do 29500zł, brawwo pis, wina tuska i putina. Jeszcze najlepsze te komentarza baranów że McDonald jest chciwy xD Ludzie, McDonald akurat umie ustalac ceny, a liczy lepiej niż GUS. Mówi wam coś wskaznik Big Maca, panie ferdki?