Wpis z mikrobloga

  • 2
@biaukowe może coś irytować, ale idziemy do przodu, zamysł tego rozwiązania jest dobry. Ty tego nie zrozumiesz niedorozwoju prawacki i ludzie podobnie do ciebie myślący (nie myślący) żyją do dzisiaj na sentielu północnym. #bekazpisu
  • Odpowiedz
@biaukowe: najlepsze jest to, że ja w ogóle nie zakumałem że są jakieś "nowe korki", bo raczej rzadko pijam takie napoje, przeważnie tylko do celów wszystkim znanym, no i się ostatnio kilka razy właśnie zastawiałem czemu tak #!$%@? ciężko oderwać ten korek, dopiero za którymś razem kumpel mnie uświadomił xD
  • Odpowiedz
@Torrent5: Ja czytałem, że do przerobienia to one słabo się nadają i można tylko podsypywać lekko tym nowy granulat.

Poza tym tego typu akcje miały po prostu tresować i oswajać ludzi z segregacją, a nie realnie pomagać, bo koszty organizacji tych zbiórek są większe niż bezpośredni przelew dobroczynny takiej firmy na rzecz potrzebujących.

https://forsal.pl/biznes/ekologia/artykuly/8710238,zbieranie-nakretek-to-ekosciema-unijna-dyrektywa-kladzie-jej-kres.html

>"Ekościema"


Przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych nie mogą przeboleć straty, ale zwolennicy nowych rozporządzeń
  • Odpowiedz
dzięki temu, gdy prowadzę auto i muszę się napić to mi korek nie ucieka między siedzenia. Co się zdarzało. Ogólnie ma swoje minusy, ale wolę taki korek niż zwykły.


@damian131720: do prowadzenia auta sie bierze zatykane albo bidony z automatycznym zabezpieczeniem, a nie butelki
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Ale ja nie potrzebuję takich ułatwień, które są solą w oku dla normalnych ludzi. Tylko takie ułomy jak ty się podniecają kompletnie bezsensownym "wynalazkiem".
  • Odpowiedz
@biaukowe: w całej tej dyskusji na temat wyższości jednego rozwiązania nad drugim pomija się najistotniejsze
to że ten debilny rakotwór europejski uznał za istotne zajęcie się zmyślonym przez samych siebie problemem zakrętek w napojach po raz kolejny wciskając na siłę nikomu niepotrzebne gówno pod otoczką wyimaginowanej walki o ekologię
  • Odpowiedz
A dla mnie to właśnie super rozwiązanie. Korek jest na miejscu, nie obraca się przy nalewaniu tylko stoi sztywno, nie trzeba go trzymać lub odkładać i najważniejsza zaleta...


@Tytanowy_Lucjan: Witamy Fajnopolaka!!!! Już za chwilę będziesz mieszkał w wynajętym w 10 osób mikropartamencie z zakazem wychodzenie i będzie w pytę, będziesz na miejscu, nie będziesz się nigdzie niepotrzebnie obrac.. kręcił. Witamy w Eurokołchozie xD
  • Odpowiedz
@totti28 pokazałem zdjęcie moich produktów w lodówce wyżej. Wszystkie zakrętki stoją sztywno niczym pała dojrzewającego nastolatka.

Nie przyczepienie zakrętki jest problemem (bardzo dobry pomysł) tylko sposób zaprojektowania tych zakrętek przez poszczególnych producentów, którzy chcą przyoszczędzić albo swoich produktów nie używają i lecą najtańszym patentem byleby spełnić wymóg prawa.
  • Odpowiedz