Wpis z mikrobloga

@biaukowe: Nakrętka musi być z kartonem lub butelką, bo plastikowa i powinno ją się wyrzucić do plastiku. Idź do sklepu -> kup mleko -> wypij -> chcesz wyrzucić do śmieci, a na opakowaniu zmieszane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tyle z genialnego proekologicznego pomysłu.
@tomilipin: Dziura, otwór... ( ʖ̯)
@chcwdk Jak mi ktoś daje wygodniejsze rozwiązanie to się cieszę zamiast pokazywać w internecie upośledzenie, że nie potraf ktoś nalać sobie napoju bez rozlewania kiedy nowe rozwiązanie trzyma tę zakrętkę sztywno i jak już to winić trzeba firmę, która wdrożyła jakiś niedorobiony luźny patent zamiast sztywnego, który jest bardzo wygodny. Tak jak pisałem - nie wiem gdzie wy kupujecie spożywkę,
@biaukowe: To dałoby się dobrze zrobić, bo manierki wojskowe jakoś z tym problemu nie mają. Klasycznie oczywiście UE #!$%@?ło poprzez brak doprecyzowania w kwestii wymiarów łączenia nakrętki z butelką, które powinno być sporym kawałkiem plastiku o conajmniej długości 2 centymetrów, ale po co jak można oszczędzić i poprostu przytwierdzić mocniej nakrętkę do elementu zabezpieczającego przed niechcianym otwarciem.
@Tytanowy_Lucjan: Wygodniejsze rozwiązanie, które utrudnia normalne odkręcenie butelki? Wy to lubicie być trzymani za mordę i by mówić wam jak żyć. Tyle ułomów to za czasów neandertalskich nie było co jest teraz.Pewnie jeszcze wykupiłeś pakiet premium YT i czujesz się dumny jak to ci życie ułatwili?
@Tytanowy_Lucjan przecież cały material z nakrętek był wykorzystywany do wtrysku
Firmy które to kupowały płaciły za to max 1.50 za kg a potem materiał po regranulacji kosztuje 4-4.5zl za kg a nawet więcej...
Teraz hdpe i pet zostały połączone ale sensu w tym brak
Jak pierwszy raz z tym się spotkałem, to bez zastanowienia oderwałem zakrętkę. Dopiero później się dowiedziałem, że to kolejny pomysł ekodebili. Zakrętki, oczywiście, dalej odrywam.


@jednorazowka: zawsze się znajdzie jakiś debil w stylu "na złość matce nie założę czapki" xD