Wpis z mikrobloga

Powiem wam w tajemnicy, ze chciałbym się poprzytulać z szarą myszką. Ucałować w czółko, pobawić się jej włosami i żeby ona moimi się też pobawiła. Ehh, co ja #!$%@?ę. Czemu ja jestem taki słaby? #frenpill
  • 16
  • Odpowiedz
@fanatykilluminatitoja: Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że to redpill jest filozofią życia dla #!$%@?. Jednakże mogłem się pomylić z racji ilości tych wszystkich pigułek. W związku z tym, że mamy tu widoczną rozbieżność poglądów rad bym był gdybyś mógł mi napisać w skrócie co rozumiesz prze redpill. Dopuszczam do siebie możliwość, że się mylę więc chętnie bym się doedukował, jeżeli to możliwe.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien:

życia dla #!$%@?.


Dalej z cenzurą

napisać w skrócie co rozumiesz prze redpill


W Skrócie Red Pill to realne spojrzenie na świat, feminizm, kobiety i wszystkie aspekty naszego życia, nie dawanie atencji kobietom, wyjście ze stanu #!$%@? życiowej i zrozumnienie czym jest kobieta a czym Mężczyzna (Cechy charakteru, jak funkcjonują, Jak działają w praktyce, emocjonalność, hormony Itd itp) szanowanie samego siebie., rozróżnienie obiety od 304 od kobiety. Najbardziej ogólnie jak
  • Odpowiedz
@fanatykilluminatitoja: Wygląda trochę jak truizmy. Psychologią wraz z jej biologicznym podstawami się trochę interesuję więc coś tam kojarzę z charakteru, emocji i hormonów.

rozróżnienie obiety od 304 od kobiety.


@fanatykilluminatitoja: Tego nie rozumiem.

Może sprawdzę, ale kojarzę tych twórców i raczej mi nie przypadli do gustu. Ten DSM coś kojarzę, że polecał książkę Freuda XD
  • Odpowiedz