Wpis z mikrobloga

@cordianss:

Kilka rzeczy musi się wydarzyć.

1. Idziesz w strategię na 9 lvl
2. Masz na tyle dobrą kompozycję przejściową, że spokojnie sobie zbierasz hajs i nie odpadasz.
3. Potem kluczowy jest heimer i 3x goldinator
4. Dzięki temu ulepszeniu masz darmo 15-20 golda co turę, odświeżasz sklep w nieskończoność.

Na double gra tak wygląda bardzo często, solo trzeba mieć dużo farta
  • Odpowiedz
@yuck: ta super mozliwe xD nikt na normalnym elo rankedzie nie wbilby takiego lv z ekonomia, ktory by to umozliwil. Od razu zostalbys pokarany i skonczyl na top 8.
  • Odpowiedz
@nammah: Na low elo da sie na luzie. Bierzesz tahm kencha i liczysz na to ze nie bedzie silver augmentow. Potem jedziesz na lose streaku i na 4.2 wbijasz 9 level. Znajdujesz 3x goldinator i zaczyna sie win streak juz do konca gry xD Oczywiście nie wychodzi to w każdej grze ale czasem sie uda. Wlasciwie to najwiekszą przeszkodą jest to że ludzie na low elo strasznie duzo hp traca i
  • Odpowiedz
@nammah:

Przecież to może przy odrobinie szczęścia się wydarzyć, czemu to niby jest takie niewiarygodne. Wystarczy mieć super farta i dostać na start takie postacie, że masz sporo hp pomimo budowania eko. Powodzenia w pokaraniu kogoś kto na start za darmo dostał Samire, Cassio i Swain lvl 2 i dwie łezki z jakimiś itemkiem na tanka. A potem jak już wpadnie heimer na 2 lvl to już z górki bo masz
  • Odpowiedz
@Murasame: "odrobinie szczescia" -> wolno grajace lobby, full ekonomia augmenty, utrzymanie przy zyciu sie wystarczajaco dlugo, low elo/normalek + nikt nie moze ci 2 piatek wykupic, bo w puli jest 10 bohaterow 5.
Rzeczywiscie odrobine szczescia wystarczy zeby 3 piatki na 3 zrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nammah:

Nie wiem w ogóle jaki sens jest tej dyskusji xD Jeśli coś jest technicznie możliwe, to na pewno kilka razy się zdarzy przy takiej puli graczy i tyle. Nie wiem o co się tu spierać.
  • Odpowiedz
@Murasame: ale tu nie chodzi o to czy jest to mozliwe technicznie, bo to sam napisalem u gory. Tylko czy jest to mozliwe w normalnej grze, w ktore nikt nie trolluje na normalnym elo xD
  • Odpowiedz
@nammah:

Nie wiem co to jest normalne elo, gram głównie double tft master-grandmaster, soloq dobijam zawsze max diament i widziałem takie gry, o ile na double tft to wręcz norma w co drugiej grze jak siądzie meta, to na soloq też to się zdarza, a jak wbije się heimer, to on sam z siebie generuje golda i wystarczy wbić heimera a potem kasa jest praktycznie nieskończona, bo każdy kill to 3g.
  • Odpowiedz
@Murasame: to chyba master na eune jak uwazasz, ze to normalne, ze lobby nie wykupi 2 szt danej piatki zebys nie wbil na 3 gwiazdki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz