Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do dobrze zarabiajacych facetow (przyjmijmy 10k netto+) - czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net (zalozmy, ze spelnia reszte waszych wymagan?)

Ja zarabiam ~15k, moja dziewczyna 5k. Jest milosc, mieszkamy razem u mnie, finansowo ok, ale musze wam wyznac, ze jak np. poznalem pare programistow (facet + kobieta), to troche mnie dupa wewnatrz zapiekla, ze facet nie musi ciagnac finansow w takim zwiazku. Zwlaszcza w tych czasach - dobrze, ze chociaz dzieci nie mam.

Ktos ma podobnie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 144
  • Odpowiedz
kasą to najmniejszy problem w życiu


@Linnior88: Gdyby tak było to świat nie wyglądałby tak jak wygląda. Każdy skupiałby się na rozwoju i sprawianiu by świat był fajniejszy. Niestety wokół kasy kręci się wszystko. Od podstawowych potrzeb takich jak jedzenie, picie, dach nad głową, przez rozrywkę, komfort, bezpieczeństwo i zapewnienie swoim dzieciom czy nawet ich dzieciom lepszej przyszłości.

Pieniądze to nie papierek tylko umowna wartość wykonanej pracy/czasu poświęconego przez Ciebie by
  • Odpowiedz
@Linnior88: jestem ciekawy czy bys tak walczyla o to gdyby sytuacja byla odwrotna xd jeszcze to 'faceci powinni byc hojniejsi', dlaczego? to toksyczne podejscie. Ja nie mam problemu, zeby wiecej wkladac w budzet domowy, ale bez takiego podejscie, ze ja musze to robic.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zastanawiasz się czy rozstać się przez siano, gdy kobieta nie zarabia nawet tak źle? Nie zdziw się, jak zostawi Cię, gdy bedzie zainteresowany przystojniejszy nią - więc módl się, żebyście nie mieli podobnych charakterów, bo właśnie tak zrobi.

Gdyby zarabiała najniższą krajową, albo w ogóle siedziała w chacie na bezrobociu, to bym się martwił.

Gdyby jednak zarabiała 10, to wierz mi, że znalazłaby kogoś lepiej zarabiającego, bo nagle też by jej
  • Odpowiedz
@Hayabussa: co ty #!$%@?? Każdy jest za siebie odpowiedzialny, jeden miał #!$%@? w edukacje i przekłada hamburgery w mcdonaldzie, drugi był ambitny, poświęcał swój czas na kształcenie i uczył się w momencie gdy ten pierwszy obalał piwka na ławeczce...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zarabiam 20-25k zł netto miesięcznie, moja żona 4-5k zł netto miesięcznie. Nie mam z tym żadnego problemu. Ona swoimi pieniędzmi ogarnia siebie i dzieci (ciuchy, wyprawki, zakupy), ja ogarniam opłaty.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: postaw się w odwrotnej sytuacji, ty zarabiasz 5 a ona 15, czy gdyby powiedziała że wszystko jest fajnie ale za mało zarabiasz żeby z nią być to jak byś się poczuł? Gościu, związek polega na wspieraniu się, to ty lepiej ją zostaw jak ci takie rzeczy przeszkadzają bo szkoda dziewczyny.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Umowa jest taka- koszty życia (ogólnie pojętego, od codziennego żarcia po odświeżenie chałupy co parę lat, naprawy) na pół- a co komu zostanie to jego. Nie wnikając kto zużywa bardziej suszarkę, a kto piekarnik- wydaje mi się rozsądnie wszystko na pół. Nieważne kto ile zarabia. Jeśli nie jesteś w stanie się dołożyć nawet połowy do utrzymania na bieżąco- to znaczy że albo #!$%@? te pieniądze uj wie gdzie i ich
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: wyobraz sobie że mój były był czasowo na moim utrzymaniu żarł za moje sral za moje i nie wyobrażam sobie komuś tego wyrzygac, a tutaj laska na siebie robi dokłada się i szum wielki
Te wpisy pokazują tylko że faceci to najwięksi materialiści i złotowy , boże wolę być sama
  • Odpowiedz
@lukiboss: Wydaje mi sie, że dobierając się w parę, weryfikujesz takie rzeczy kolego i nie wiążesz się z kimś kto nie spełnia twoich kryteriów. Nie wiem kim jesteś i czym się zajmujesz, ale realia są takie, że ktoś z IT, kto wcale nie musiał niewiadomo jak ciężko pracować może zarabiać 15k, a dla powiedzmy nauczycielki z powołania, która ma za sobą mnóstwo czasu spędzonego na doszkalaniu będzie to niestety mrzonka. Więc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to raczej ty autorze robisz fikoly w logice siedzisz na wykopie i dywagujesz czy dasz radę znaleźć laskę z większą kasą
Obawiam się że materialistą jesteś tylko i wyłącznie ty xD
Gdyby jakąś laska weszla na wykop i z anonima pisała czy zostawić kolesia dla tego z większym hajsem to już by ją na krzyżu wieszali
A jak koleś jest materialista i pisze takie coś to mu nawet doradzają bez
  • Odpowiedz
@Hayabussa: niby masz rację, ale nie. Ja też studiowałem pod zostanie nauczycielem inf/tech - całe szczęście, że jak kończyłem studia to bez znajomości nie szło zostać nauczycielem tak żeby wyrobić 1 etat w szkole (musiałbym jeździć po 3 szkołach żeby sklepać z tego etat) więc odpuściłem. No i gdybym jednak tym nauczycielem został to moje zarobki to byłaby tylko i wyłącznie moja wina. Nikt mi nie kazał wybierać takiego zawodu, sam
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znajdź sobie autorze w końcu sugar mommy niech cię sponsoruje i przestaniesz mieć ten problem
A nie ból dupisz na wykopie i osmieszasz swoją laske na jej miejscu to ja bym grzmotnela tobą i znalazła nawet faceta który zarabia trochę mniej ale nie wali konia , że ktoś za mało zarabia
  • Odpowiedz
@lukiboss: No ty też masz poniekąd rację, ale też nie do końca. Nadal nic nie jest czarno białe. Każdy ma za sobą jakieś tło. Jeden jest w stanie się przebranżowić bo stwierdzi, że w swojej dotychczasowej niecce się nie spełni finansowo, a drugi nie. Czy to jego wina? Czasem tak, a czasem może nie być po prostu w stanie tego zrobić bo nigdy nie został tego nauczony. Dlatego łącząc się w
  • Odpowiedz
@lukiboss: okey ale po co sobie świadomie bierze za biedna żeby później marzyć o lasce z kasą ?
Z resztą sam płakał że jest za brzydki na coś lepszego to zwykły materialista i egoista który nie da jej wolności bo się boi ze jest za szpetny na coś lepszego
On jej nie kocha tylko jest z nią z niskich pobudek
  • Odpowiedz
@Linnior88: widzisz jakis wycinek ogolu i na tej podsawie oceniasz przeciwna plec. Najwidoczniej zle wybieralas i teraz karmisz sie takimi wpisami, zeby usprawiedliwic sie, ze faceci to swinie itp.

Co do bylego, to byl czasowo a jakby to wygladalo gdyby juz innej perspektywy nie bylo? Szla bys w to dalej czy uznalabys, ze jednak nie daje Ci poczucia bezpieczenstwa itp?
  • Odpowiedz
@B0mblak

@mirko_anonim Z takimi zarobkami można żyć już na poziomie a z Twoimi to w ogóle nie trzeba się martwić pieniędzmi i można zająć się inwestowaniem ich na przyszłość


XDDDDDDDD
Kupisz mieszkanie na kredyt, auto z salonu i gówno ci zostanie na to całe inwestowanie.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: ja ogólnie mam naturę samotnika mnie bycie z facetem męczy ale u mnie nikt z głodu nie zdycha każdemu żreć dam i nie wypomne
And bitch please zejdź mi z pleców nie każda kobieta płacze za facetem i o nim marzy
  • Odpowiedz