Wpis z mikrobloga

Będę zakładał internet w nowym mieszkaniu. Co teraz jest najbardziej opłacalne ? Dodatkowo mogę przenieść numer żeby płacić w pakiecie (może będzie taniej). Aktualnie płacę 35 zł za neta na kartę (ponad 100gb miesięcznie Play) oraz 60 zł za internet 300Mb/s z Orange. Jak patrzyłem to najbardziej opłaca się oferta NjuMobile (75 zł za neta 300Mb/s + abonament 60GB na start i rośnie co pół roku) Dostępne mam na pewno w budynku - Orange, Play, T-Mobile, NjuMobile. Po cenach z internetu na pierwszym miejscu jest NjuMobile, T-Mobile i potem Play i Orange na końcu. Pytam dlatego, że często są możliwości zrobienia lepszej ceny np w salonie. Przynajmniej kiedyś tak było, ale pytanie jak jest teraz ? Czy mogę dzwonić do każdego i targować się jak na targu ?

#krakow #telekomunikacja #play #orange #t-mobile #njumobile #gsm #internet #telefony

.
  • 6
@astronic wejdź na https://internet.gov.pl/ tam możesz sprawdzić jakie firmy udostępniają neta pod danym adresem.
Strona nie działa idealnie i nie zawsze pokazuje wszystkie dostępne firmy, ale może pokazać jakies lokalne, które często są lepsze od Play, Orange (nie ma chyba gorszego ścierwa) czy inne UPC.