Wpis z mikrobloga

Youtube zaczyna kosić kasę z frajerów, którzy zdecydowali się płacić za Premium. Jak mi przykro xD No ale poczucie bycia lepszym ma swoją cenę. Przynajmniej możecie sobie spojrzeć w twarz w lustro bo jesteście moralną elitą, nie to co parszywi użytkownicy adblocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #internet #bekazpodludzi
  • 104
  • Odpowiedz
  • 732
@onepnch: boli mnie, bo ludzie, którzy kupują takie subskrypcje, dają korporacjom legitymację do wprowadzenia opłat za wszystkie treści w Internecie. Zawsze znajdą się tacy, którzy zapłacą.
  • Odpowiedz
@Jailer: Bycie złodziejem i tłumaczenie się, że walczysz ze złym korpo to już mocna odkleja. Gościu, YT nie jest produktem pierwszej potrzeby, nie stać cie to nie oglądaj, albo przynajmniej nie wypełzaj spod swojego kamienia krzycząc innym, by też byli złodziejami.
  • Odpowiedz
@Jailer: to nie wiem zbierzcie może ekipę na wykopie, kupcie jakiegoś CMS i hosting, zróbcie swojego darmowego YouTuba?

Elita 300000 IQ będziecie mieli swojego darmowego, #!$%@? tam reklam i włączycie adbloki, a reszta frajerów po prostu zapłaci za content.

Co ty na to? No, chyba że chcecie nabijać wyświetlenia I ruch podnosząc wycenę złej korporacji?
  • Odpowiedz
boli mnie, bo ludzie, którzy kupują takie subskrypcje, dają korporacjom legitymację do wprowadzenia opłat za wszystkie treści w Internecie


@Jailer: wow, firmy chcą zarabiać. Do tego zostały stworzone!
  • Odpowiedz
  • 7
@Jailer ale dlaczego uważasz że YouTube należy ci się za darmo? Teoretycznie wszystko w necie masz płatne. Nawet ta gówno strona utrzymuje się dzięki reklamą.
  • Odpowiedz
@murdoc: lepiej nie bo potem będzie „KURŁA HOSTOWANIE WIRTUALNYCH PLIKÓW KOSZTUJE PIENIĄDZE, KTO TO WIDZIAŁ”

Potem zaczną budować własne serwerownie, i każdy najdrobniejszy software, którego nie dostaną za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się rodzą januszexy i mówię to poważnie. To w ten sposób wygląda, robią soft na własny użytek, który nie działa, trzeba utrzymywać i kosztowo wychodzi drożej niż gotowe rozwiązanie XD
  • Odpowiedz
Youtube zaczyna kosić kasę z frajerów, którzy zdecydowali się płacić za Premium.


@Jailer: nie no 2 zł różnicy, przy aktualnej średniej krajowej to jakieś 1.5 minuty pracy.
Wszyscy umrą z głodu z powodu tego skoku na kasę.
  • Odpowiedz
  • 24
@murdoc: Youtube powstał 18 lat temu. Przez 18 lat nie generował kosztów, a teraz nagle zaczął? Czy Google za mało zarabiał na wcześniejszym modelu i postanowił dokręcić śrubę, żeby zarabiać jeszcze więcej?
  • Odpowiedz
  • 11
@wicherq: rozumiem, że chwilę temu utrzymanie youtube nic nie kosztowało? A może dobry wujek google dokładał do interesu? xD

Nike i iPhone

Nie mam nic z tych rzeczy, za to widze, że Ty jesteś wiernym pieskiem swojego pana Google xD

wicherq

przed chwilą via Android
  • Odpowiedz
  • 21
myślisz, że utrzymanie tego nic nie kosztuje


@wicherq: A myślisz, że do tej pory nie mieli innego źródła dochodu? Mogą sobie na to pozwolić, bo i tak się znajdą ciołki co będą za to płacić. A jak widać niektórym nawet podwyżki nie przeszkadzają xD
  • Odpowiedz