Wpis z mikrobloga

było widać, że gość nie ma zamiaru się zatrzymać, czekałeś aż magicznie zniknie czy chciales się w niego #!$%@?ć? XD


@deziom: Facet się zatrzymał na chwilę i ruszył dalej. Najlepiej, że stał pod takim kątem, że chyba nie widział tego pasa w ogóle w lusterku.
@Mandarex:

bezczelny morderca drogowy

Najwyżej potencjalny ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Póki co od lat jeżdżę bezkolizyjnie, mimo że los mi podsyła różnych dziadków i wariatów przed maskę.
@bukimi: Nie wiem co jest takiego zabawnego w prawie dwukrotnie przekraczanej dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Łamiesz przepisy ruchu drogowego i masz czelność narzekać że ktoś inny też to robi, ale wiadomo, jesteś z tych co jeżdżą szybko ale bezpiecznie.
Łamiesz przepisy ruchu drogowego i masz czelność narzekać że ktoś inny też to robi


@Mandarex: xD

No tak, nie można pokazać jak dziadek wjeżdża na pustej drodze komuś przed samą maske.
Facet rusza nie widząc czy coś jedzie czy nie, nie chciało mu się obejrzeć przez ramię, a w lusterku gówno widział. To nie jest łamanie przepisów, tylko bezmyślność i beztroska. Facet miał dużo szczęścia, że trafił na mnie, bo nawet
@bukimi: z daleka było widać że coś dziwnego kombinuje a ty zamiast zawczasu lekko przyhamować to czekałeś do ostatniego momentu. Pewnie hamowałeś klaksonem więc jesteś taki sam dziadek leśny co uważa że ludzie to automaty i nie popełniają błędów.
@bukimi: Fajnie, ale jak to ma się do tego, że prawie dwukrotnie przekraczasz dozwoloną prędkość?

To, że ktoś inny łamie przepisy ruchu drogowego wcale nie sprawia że jesteś lepszy.

Pewnie hamowałeś klaksonem więc jesteś taki sam dziadek leśny co uważa że ludzie to automaty i nie popełniają błędów.


@Ja-szczur: Z pewnością tego nie zrobił, przecież mamy tutaj bardzo dobrego kierowcę który analizuje sytuację na drodze i z daleka jest w
dźwięku nie ma przez przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mandarex: Czekałem aż ktoś to napisze.
Szur szur, poklepujesz się po plecach, dorabiając własne teorie. Może jeszcze byłem nietrzeźwy i w ręce trzymałem telefon, o!
Może jeszcze byłem nietrzeźwy i w ręce trzymałem telefon, o!


@bukimi: Tego nie wiem, wiem na pewno, że nie jechałeś zgodnie z limitem prędkości, w dodatku przed chwilą bezczelnie kłamałeś że nie przekroczyłeś 60 km/h, więc w sumie to też jest możliwe. Jesteś jednym z najgorszych kierowców jakich można spotkać na drodze i zdecydowanie wolę takich dziadków niż ciebie.
zdecydowanie wolę takich dziadków niż ciebie.


@Mandarex: Zostaje nie życzyć spotkania takiego pod prąd na autostradzie. Bo jakoś nie słyszy się, żeby ktoś tak celowo jechał, a tylko że "przypadkiem", bo wiek nie ten.
Wystarczy wyszukać "nie zauważył pieszego" i sprawdzić wiek sprawców.
Wystarczy wyszukać "nie zauważył pieszego" i sprawdzić wiek sprawców.


@bukimi: Wystarczy wejść w policyjne statystyki i sprawdzić kto najczęściej zabija na drodze i z jakiego powodu.
  • 0
@Mandarex: Jak miałem 12 lat też mówiłem, że nigdy prędkości nie przekroczę. Wsiądziesz za kółko i pojeździsz to zobaczysz.
Wystarczy powiedzieć, że za 18 lat jak już jeżdżę mam w sumie 1 punkt za parkowanie na postoju taxi ¯\(ツ)/¯
  • 0
@bukimi w sumie to wczesniej mogles zaczac zwalniac widzac auto takie teoche „lewe”. moze jestem przewrazliwiony albo juz za duzo jezdze ale widzac takiego niezdecydowanca to jednak czujnosc x2 i zwalniam zeby zobaczyc co chce #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
Sielec ????


@hudynks: Właściwie tak, za pierwszym zakrętem jak się minie "ślimak".

ale widzac takiego niezdecydowanca to jednak czujnosc x2 i zwalniam zeby zobaczyc co chce #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Euphor: Tam w taki sam sposób dołączają się wszystkie auta i zawsze to tak wygląda jak tamtędy przejeżdżasz. Czyli - auto wyjeżdża z bocznej i zatrzymuje się na buspasie. Ten facet się zatrzymał i zaraz