Wpis z mikrobloga

Gość wstawił na tiktoka filmik, że bodycount u kobiet nie ma znaczenia. Jedna laska skomentowała, że jak powiedziała ile ma na liczniku to facet z niej zrezygnował bo siedzi mu to z tylu głowy.

Rozumiem, że każdy ma do tego inne podejście ale nie mogę zrozumieć tego, że gdy chłop jest oceniany pod względem wzrostu to jest preferencja kobiety, a jak facet ma preferencje, zeby kobieta nie miala duzego przebiegu to facet jest smieciem?

#tinder #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
dzkeson - Gość wstawił na tiktoka filmik, że bodycount u kobiet nie ma znaczenia. Jed...

źródło: orca-image-792925982

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Gość wstawił na tiktoka filmik, że bodycount u kobiet nie ma znaczenia.

@dzkeson: A mógłbyś podać nazwę profilu tego faceta, czy bezpośredni link do tego nagrania?
  • Odpowiedz
@Ojtamtam @77023 @Kopytnik_1 @Pechpechpech

A wujasnicie mi proszę jak ma funkcjonować normalna kobieta? Pytam serio! To nie heheszki :)
Bo przecież „wy” też macie swoje potrzeby i walicie konia po trzy razy dziennie. Oczywiście uogólniam i w niektórych przypadkach hiperbolizuje ale przyjmijmy stereotyp z wypoku, że każdy z was też regularnie chciałby ruchac.

No i jak laska też ma potrzeby seksualne (niespodzianka - ma) to załóżmy, że zaczela ruchac się dopiero jak
  • Odpowiedz
@Notes: To już jest problem kobiety. She belongs to the Streets.
Zadaniem mężczyzny jest zapełnić portfel bo rodzi się z pustym.
Zadaniem kobiety jest nie roztrwonić tego co w nim jest gdyż rodzi się z pełnym portfelem.
  • Odpowiedz
@PlemniczyFuriant czy ja wiem… i faceci i kobiety są zbudowani z tej samej gliny. I wśród facetów i wśród kobiet trafiają się sk…syni albo wredne suki. Albo dynamiczni ruchacze albo laski z otwartym sercem i nogami. Nie należy tu generalizować. Są też tacy którzy nie ruchają nigdy albo sporadycznie. Wśród kobiet też.
Są też tacy którzy żyją swoim życiem i tych paru partnerów jak opisałem wyżej to całkiem normalna sprawa. U facetów
  • Odpowiedz
@Notes: Nikt tu nie pisze, że normalnych dziewczynach które miały kilka mniej lub bardziej udanych związków tylko o takich które mają już dwucyfrową liczbę partnerów a pierwsza cyfra rzadko jest 1X .
No sorry ale jak laska 20+ lat powie, że spała z ponad 20, 30, 40, 50 itd. facetami to jest prostytutką albo nienormalna i do stałego związku się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@dzkeson: Bodycount ma znaczenie. Sugeruje, że laska ma zaburzenia które leczy kompulsywnym seksem. Albo jeszcze gorzej - wartościuje siebie kopulacją i męska atencja

Bo przecież „wy” też macie swoje potrzeby i walicie konia po trzy razy dziennie


U płci przeciwnej są wibratory i wiele innych zabawek. Duży popęd płciowy nie usprawiedliwia bycia puszczalską ( chodzi o dwucyfrową liczbę )
  • Odpowiedz
@Notes: przesadzasz, nikt nie mowi o tym, ze laska z 6 partnerami w wieku 25 lat to latawica (choc pewnie ktos przytrolluje). Tutaj jest mowa o laskach, które już staracily rachubę albo o laskach, ktore np. w wieku 18 lat są juz po 10 partnerach seksualnych. To jest zwyczajnie chore. Mało jest badań o tym, jak rozwiązłość seksualna wplywa na przyszłe zwiazki? O tym, że osoba nie potrafi sie łaczyć i
  • Odpowiedz
Nazwała "śmieciami" chłopaka, który się szanuje, bo nie chce zadawać się z latawicą. Większego absurdu nie widziałem dawno.


@Kopytnik_1: Typowa reakcja obronna. Mało kto potrafi przyznać się do swoich błędów albo wad.
  • Odpowiedz
@dzkeson Lel jak laska skacze z drąga na drąg, to jaką chłop ma pewność, że za chwile nie przeskoczy na inny. Nie wie kim byli Ci inni. Może to gnoje a może tacy jak on. W takim wypadku lepiej dmuchać na zimne i nara. To jest kwestia wyciągania wniosków Lol.
  • Odpowiedz
  • 5
@filip8192: Oczywiście: https://vm.tiktok.com/ZGJExAP4C/

@Notes Tak jak już koledzy wspominali. Nie chodzi o szukanie dziewicy w wieku 25 lat. Nic w tym dziwnego, że w tym wieku będzie miała kilku partnerów. Słowem klucz jest kilku, a nie kilkudziesięciu.

Nie podoba mi się próba normalizacji czegoś co dla samych kobiet może być potencjalnie szkodliwe. Uważam, ze próby legalizacji dobrowolnej aborcji i normalizacja społeczna masowego seksu bez zobowiązań to próba wyzbycia się wszystkich konsekwencji
  • Odpowiedz
Większego absurdu nie widziałem dawno.


@Kopytnik_1: ja widziałam podobny wczoraj w gorących, jakaś laska lat 23 stwierdziła, że faceci boją się jej zawodu (tancerka w klubie) i szuka ODWAŻNEGO na swojego chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo tacy normalni to bojaźliwe tchórze ;D

Panowie, nie szanujcie się, bo to oznaka bycia tchórzem i śmieciem! xD wariactwo xD
  • Odpowiedz
  • 2
@dzkeson nie interesuje mnie ile mężczyzna miał przebiegu, a jego nie powinno interesować ile ja mam. Raz mnie jeden zapytał i on też tyle miał, była to dla niego neutralna informacja. Po ok. 35lvl chłopcom przechodzi, że to bardzo ważne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz