Wpis z mikrobloga

@Krs90: Klasyczny komunizm. Prowadzący oczekiwał, ze biedny student za 50 złotych z wyświetleń będzie robił materiały z napracowaniem z jego fantastycznego gejmpleju z gierek porzucanych po tygodniu. Będąc uczciwym warto dodać, że Ksentofon narażał się gównianymi minaturkami jakie wrzucał na thumbnail streamów i sporo osób narzekało, że Wonziu "bajtuje", bo raczej wszystkie cringowe ankiety i zdjęcia Pierwszemu Sekretarzowi umykały, bo on wie tyle ile mu ktoś napisze na priva, albo poskarży
  • Odpowiedz
  • 15
lubię go ale ze tak powiem - sam na to zapracował (makuła)


@TwujKoshmar: Niekoniecznie. Maciej jest jaki jest, ale w przypadku Twitcha ma 100% racji. Babska świecą dupskiem i ban jak już to 72h, tutaj dostał unbana po czym dostał jakiś permban z filmików z archiwum. Śmiech na sali to jest przecież, nie tak to powinno działać. No i skoro posypał się Twitch, to posypały się współpracę. Nie ma współpracy, nie
  • Odpowiedz
@remek4x4: szczerze mówiąc to mnie też to martwi (obcy typ w sumie ale wciąż) kiedyś przypadkiem oglądałem streama to mówił że jest źle i coś o pracy w Żabce. Donejtów nie chciał włączyć wtedy, bo nie.

Nie chcę z wonzia robić jakiegoś wielkiego pasjonata ale jakby chociaż minimalnie się wysilił to może mógłby dalej grać w gierki i na tym zarabiać. W sumie to na pewno lepsze niż zapychanie 8 godzin
  • Odpowiedz
@Krs90 streamerzy żyją z jutuba i mają się świetnie. Jakby Maciek włożył chociaż trochę zaangażowania a nie wiecznie Star citizen to inaczej by to wyglądało. Przede wszystkim sztywne ramy czasowe streamów a nie ze jak będzie to będzie
  • Odpowiedz
  • 9
@BetonowePlacki doliczyć do tego przesiadkę na problematycznego Linuksa oraz odpalanie nowych gier długo po premierze. Odpalanie nowości i porzucanie ich chwilę po tym. Niestety, Wonziu brzydzi się żebractwem, ale mógł mimo wszystko włączyć jakieś donejty. Chciałbym, by robił rzadsze streamy, ale z większym napracowaniem.
  • Odpowiedz
  • 4
ale to jest gówno #!$%@? niepotrzebne nikomu i nikt tego nie chce oglądać ani się tym nie interesuje


@TwujKoshmar: Przecież niektóre streamy z VR to było złoto. Tak się tym nikt nie interesuje że co chwilę nowe headsety wychodzą i coraz więcej gierek.

streamerzy żyją z jutuba i mają się świetnie.


@TwujKoshmar: Nie wiem czy kojarzę jakiś z PL którzy streamują tylko na YT i się z tego utrzymują. Współpracę
  • Odpowiedz
@Krs90: jakoś ksentofona nie żałuję. Te jego #!$%@? przydługie intra ze starych słusznie zapomnianych filmów i ten niby montaż, którego nie było prawie, tylko mnie irytowały.
  • Odpowiedz
@SiDi: co się brzydzi? Czlowieku od 2 lat pompuje ludzi c omiesiac na 4k i jeszcze donejty poza antena. To pasożyt zwykły i nic więcej. Robić się #!$%@? nie chce
  • Odpowiedz