Wpis z mikrobloga

@LonNon

Poziom witaminy D <40 ng / ml wymaga dziennego spożycia 10 000 IU, aby szybko zwiększyć poziom do 40–80 ng / ml. Dawka ta została dokładnie zbadana i wykazano, że jest bezpieczna. Aby utrzymać prawidłowy poziom witaminy D (40–80 ng / ml), zalecamy dzienną dawkę 5000 IU.
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington: mhm no może pogadamy ale nie sądzę bo w lato potrafiłem być tak samo smutnym jak i w zimę
na szczęście mając 23 lata mam większą świadomość od Pana Dorosłego i umiem znowu być szczęśliwym każdego dnia
a zresztą za rok bądź dwa #!$%@? do Wietnamu w uciecze od polakow twojego pokroju
a teraz idź dalej szukać wymówek w porze roku bo ci źle w życiu xD
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington: i to nie ja zacząłem wyzywać od pajacy, kazać #!$%@?ć i wjeżdżać ad persona bo w przeciwieństwie do ciebie mam inne argument aniżeli "jest mi źle więc inni też muszą mieć źle"
ja za to próbuje pokazać innym że może być dobrze w życiu jak się na nie inaczej spojrzy :)
ale jeśli macie 110iq to w sumie nie wiem czy jest to możliwe xD
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington: no i w tym momencie udowodniłeś swój poziom, nie marnuje więcej swojego czasu na ciebie Panie Dorosły z bordo na forum o kupie i siku obrażającm innym matki
wolę już obejrzeć fame mma xD
z pechem xD
  • Odpowiedz