Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: bananowe ~24 letnie dzieci które nigdy nie przepracowały dnia w swoim życiu ciężko studiujące na humanistycznych kierunkach by móc utrzymać z kieszonkowego mieszkanie na nowym świecie wykupione przez rodziców ciągnie do lewicy, nowe nie znałem


@merriweatherpostpavilion: brzmisz jakbyś sam pracował od 25 lat w polskiej fabryce pierdów xD
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion A ty pewnie jeden z tych co kopie doły w Niemczech, jeździ Passatem starszym niż 24-letnie Oskarki, chodzi 3 dni w jednej podkoszulce i ma problemy z wysłowieniem się we własnym języku xD

Przecież widać typie, że jesteś robotniczym frustratem z fabryki kurzu
  • Odpowiedz
bananowe ~24 letnie dzieci które nigdy nie przepracowały dnia w swoim życiu ciężko studiujące na humanistycznych kierunkach by móc utrzymać z kieszonkowego mieszkanie na nowym świecie wykupione przez rodziców ciągnie do lewicy, nowe nie znałem


@merriweatherpostpavilion: prawak ostro o Korwinie, [OSTROŻNIE] [ZOBACZ MEMY]
  • Odpowiedz
@kozackikozak: No słuchaj od tego roku na wydziale bioś UŁ rektor na inauguracji zwracał się do studentów studentek oraz osób studiujących. Myślę że to nie jest dobra droga dla cywilizacji
  • Odpowiedz
nie pracowałem w żadnej fabryce, tam gdzie pracuje to 26-30 letnie dzieci po studiach humanistycznych właśnie próbują się przebranżawiać


@merriweatherpostpavilion: Rozumiem przebranżawiają się, bo jest tak super u was w pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@kozackikozak Z tą lewacką agendą trochę przesadza ale prawda jest taka, że wykształcenie tak bardzo się zdewaluowało, że nawet doktorat nie brzmi już dumnie.
  • Odpowiedz
@kam966: A wiesz ilu jest doktorów w Polsce? 54 tysiące. Zakładając że Polaków w wieku doktorskim jest 20 milionów daje to nam całe 0,2% populacji. Dość elitarna grupa jak na moje standardy.
  • Odpowiedz