Wpis z mikrobloga

INKTOBER DAY 31/31 | | FIRE
#inktober

Przydałoby się coś napisać i podsumować ten miesiąc. Na pewno dużo spokojniej przeszłam tegoroczny inktober, bo poszczególne tematy planowałam z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Kilka tematów mnie zmiotło i zablokowało na parę dni (humor popsuty).
Z sukcesów: wygrałam w konkursie na Instagramie z tematem "28. Sparkle", konkurs organizowany był przez jeden ze sklepów plastycznych.
Nie wiem czy do zobaczenia w przyszłym roku, na razie nie chce mi się o tym myśleć :)

#ineveraart & #inktovera (do czarnolistowania)
#rysujzwykopem #malujzwykopem #gwasz #tworczoscwlasna
Inevera - INKTOBER DAY 31/31 | | FIRE
#inktober

Przydałoby się coś napisać i podsumo...

źródło: 31_31 Fire

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
wygrałam w konkursie na Instagramie z tematem "28. Sparkle"


@Inevera: Aż się wierzyć nie chce, że tylko z tym jednym (choć fakt, to jeden z moich ulubionych). Nieprawdopodobnie dużo pracy w to włożyłaś. I była to faktycznie uczta dla oka.
  • Odpowiedz
Gratuluję wygranej, a w ogóle te twoje rysunki mają moim zdaniem potencjał komercyjny - pocztówki już chyba nie w modzie, ale jako okładki do bullet journali, opakowania materiałów plastycznych czy coś w tym stylu cieszyłyby oko.
  • Odpowiedz
  • 1
Aż się wierzyć nie chce, że tylko z tym jednym


@smiech2: moje prace to to jest nic, więc nie ma co się dziwić.

Zaraz wszystkich świętych, gwiazdka, sylwester i znów inktober.
  • Odpowiedz
@Inevera: Bardzo lubię Twoje prace, szkoda że sam nie zostałem obdarzony talentem w tej dziedzinie;p Masz jakieś rekomendacje kursów/tutoriali dla początkującego który inspiruje się Twoim stylem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Davidvia0: dziękuję za miłe słowa. Niestety nie znam żadnych kursów i tutoriali, ponieważ nie korzystałam, ale może znajdziesz coś na stronie z kursami Domestika?
  • Odpowiedz