@19karol90: Nawet nie nastawiałem się na wygraną.. tak o sobie pacłem ostatniego piątaka na cokolwiek i w sumie nawet nie zauważyłem, że kurs na Bruklin 1.01 xD ¯\(ツ)/¯ Ważne że kwaczki strzeliły gola 12 sekund przed końcem.. i Szikagou Byczki na koniec się rozkręciły ¯\(ツ)/¯
@PolishBoyfriend: A Torono dzisiaj nie stawiałeś? Aż nie wierzę. Ja budzę się, a tam 91-99, a to kanadyjskie trutnie, bo z 30 zeta gdyby nie oni pomnożyłbym x100 prawie;) Nawet Lazio grzecznie w 95 minucie strzeliło.
@Sylwiusz89: Wszystkie bety na Toronto out u mnie ¯\(ツ)/¯
Lazio też mi beta przekręcił.. postawiłem w ostatnich minutach na remis i drugi bet na Fiorentine -.- Pierdziele gały więcej nie obstawiam, bo zawsze ma do tego pecha..

Wczoraj miałem plan idealny.. chciałem postawić po stówce na na AC Milan i Spaghetti Napoli bety były 1.xx (nie pamiętam) oraz 3.30, więc jakby wygrało napoli to tam najwyżej byłbym -6zł i postawiłem 100
PolishBoyfriend - @Sylwiusz89: Wszystkie bety na Toronto out u mnie ¯\(ツ)/¯
Lazio te...

źródło: Screenshot_20231031_124522_Chrome

@PolishBoyfriend: O Napoli wie każdy, ale Milan po tym jak w poprzednim sezonie zremisował z Cremoną u siebie 1:1, to też ich unikam. To samo Viola. A z tym Toronto, to jak, początek sezonu, ale przyznaję dorzuciłem ich trochę na dopchanie kuponu. Wydawał mi się taki pewniak. Wkurzenie mocne, bo Los Angeles Lakers po dużo lepszym kursie można było obstawić, ale jakoś w poprzednim sezonie za mocno nie błyszczeli, bo z