Wpis z mikrobloga

czwarty dzien bez alkoholu, jutro do pracy pierwszy raz od osmiu dni, ale jak/po co zyc probowac wrocic do normalnosci,jak nie popasc w #alkoholizm i zyc ze swiadomoscia ze na mnie wyrok wydany o ile to co slyszalem siedzac na dolku okaze sie prawda(ktos mi puscil piosenke jak siedzialem na komisariacie w ktorej opisal wszystkie zle rzeczy ktore robilem, wspomniane tam bylo ze 40 nie dozyje i za co, spiewal popek) mafia/gang nie wiem choc wszystko na to wskazuje.
A jak kto sie stalo ze tak wpadlem dosyc niewinnie mialem 30 lat albo 29 i zycie zaczelo sie ukladac powoli rozwijalem sie w pracy, zaczalem troche lepiej zarabiac, no i imprezowac czesciej w skrocie zeby nie przedluzac, przezprzypadek raz trafilem do klubu z trans kobietami, i poplynalem w to towarzystwo,zaczalem cpac, pic, po tym jak niepoukladalo mi sie z dziewczyna jeszcze bardziej, no i umawialem sie z ludzmi z grindra wtedy jeszcze bylem zainteresoway tylko trans kobietami.
Tu przechodze do sedna dnia ktory wyjdzie na to ze byl koncem mojego zycia. spotkalem sie z chlopakiem tajem, cpalem wedty i pilem ot kolejne spotkanie na seks, przyjechal do mnie do niczego go nie namawialem ani nie nagabywalem, bylem nacpany nie zwracalem uwagi ze mlodo wyglada, kazdy na gridrze powinien w teorii miec 18 lat, zalozyl peruke i doszlo chyba bo slabo juz to pamietam do orala, jak mi zeszla faza to mnie troche wzdryglo bo nie wiem ile mial lat ale mozliwe ze ponizej 18 ale raczej powyzej 16, ciezko stwierdzic....od wtedy zaczeli mnie sledzic na powaznie i przesladowac uznali mnie za pedofila trwa to ponad 5 lat juz ja czekam az sie to skonczy
Ze wczesniej mnie sasiad podgladal i szpiegowal to wiem, dostalem na grindrze od kogos zdjecie swoje ze wspolpracownikam etc, ktos rozsylal nagrania z moim udzialem do miejsc w ktorych pracuje slyszalem jak o mnie rozmawiali, czesc sie smiala, powiecie ze schizofrenia no nie jak ktos w pracy pijany head chef prubuje cie pocalowac to juz nie schizofrenia. wtedy jeszcze nei bylem pewien probowalem sobie to wlasnie schizami tlumaczyc to wszystko, ale to sie powtarzalo regularnie i powtarza sie do dzis.
no i tak od 5 lat mnie gnebia byla proba otrucia, niszczenie rowerow, kradziez rowerow, 2 napady, plus ciagle rozsylanie moich nudesow do miejsc pracy.
Skonczylem w psychiatryku w koncu na 2 miechy (oczywiscie tam tez dotarli i rozpuscili plotke ze jestem pedo, skad wiem slyszalem jak rozmawiaja na stolowce nikt po mnie nie chcial jesc etc) wyszedlem ale jestem wrakiem, depresja, leki strach przed wyjsciem z domu, od 5 lat zero kontaktow z ludzmi fb skasowalem wtedy, wiem ze to #!$%@? historia no i wiem ze nie ma z niej wyjscia zostalo tylko meczenie sie na tym swiecie nie moge normalnie funkcjonowac przez nich, niszcza mnie, odwlekaja wyrok patrzac jak cierpie codzennie, czerpia z tego przyjemnosc, pewnie gdybym sie ogarnal to by wtedy przyszli szybciej.

Oczywsicie w psychiatryku nikt mi nie uwierzyl i dlatego mnie zamkneli a wy mi wierzycie?

zapomnialem dodac ze rzecz dzieje sie w uk
#truestory #alkoholizm #depresja #niewiemjaktootagowac
  • 14
@ojednopiwozadaleko: Czyny mają konsekwencje, zachowywałeś się źle masz źle. Jeżeli teraz nas okłamujesz to też poniesiesz tego konsekwencje, takie życie. Dlatego dobrzy ludzie lubią przebywać wśród dobrych ludzi by takiej degrengolady nie oglądać. Pozdro mordo, jak będziesz chciał to się wyliżesz.
@t1dzej: ale ja nie jestem zlym czlowiekiem pogubilem sie konkretnie podczas cpania I picia, wyszedl bym z tego I zapomnial ale se ci ludzie do mnie #!$%@?.... I nie odpuszcza, gdyby nie to pewnie bym juz mial zone dziecko przez nich stracilem szanse na jakikolwiek zwiazek Bede Sam do konca
@ojednopiwozadaleko: co cię jeszcze trzyma tam gdzie jesteś? Jutro wyjeżdżasz na drugi koniec kraju, zmieniasz numer, kasujesz SM i zaczynasz na nowo. W Twoim przypadku jednocześnie z terapią leczenia uzależnień.
@gottie: przeprowadzalem sie do innych mieszkam ale po londynie kilka razy, zmienialem NR Tel, social media 5lat temu usunalem gdy to sie zaczelo NIC nie pomoglo ciagle wiedzieli co robie gdzie pracuje. Jak siedzialem na dolku I mi puscili ta piosenke przez sciane to popek spiewal ze na syberie moge uciec I tak mnie znajda I zabija za tego seks z tym chlopakiem. Oni Maja mozliwosci wieksze niz przypuszczac by mozna