Wpis z mikrobloga

Ktoś wie albo ma jakieś info jak zareagowała reszta aktorów z serialu na śmierć Matthew? Na chwilę obecną cisza i troszkę mnie to zastanawia czemu? Uważam też że nie powinno ich zabraknąć na pogrzebie. Co o tym myślicie?
#friends #przyjaciele
  • 16
@klinQQ: Oczekujesz, że ludzie po śmierci przyjaciela będą wchodzić na social media i dodawać smutne posty z emotkami? Ile masz lat? Jak twoi bliscy umrą to też pierwsze co pomyślisz to "muszę dodać wpis na facebooka/instagrama"?
@klinQQ: Jedyne co wiem w tym temacie to, że nie byli zbyt blisko z nim od lat o czym wspominał przy okazji "Spotkania po latach". Przyjaciółmi po latach zostały tylko Jen i Courtney, reszta styka się ze sobą okazjonalnie. Poza tym myślę, że LeBlanc czy Schwimmer nie przepadają za rozgłosem i wszystko załatwili w cywilizowany sposób.
@klinQQ: 37lat, tutaj wychodzi jakaś mentalność dzieciaka z tik toka. No sorry, ale oczekujesz od obcych osob że podziela się swoimi myślami z tobą jako fanem? Wszyscy ci pisza w komentarzach, ze pewnie załatwiają to w cywilizowany sposób i dobrze. Im mniej na pokaz tym lepiej