Wpis z mikrobloga

Jak tak patrzę na ceny biletów na NY Knicks to wahają się one od 150$ do nawet 300$ (najtańsze dostępne na dany mecz). Ciekawi mnie w takim razie jak wielka rzesza fanów tego zespołu nigdy w życiu nawet nie była na meczu bo nie każdy może sobie pozwolić ze zwykłych ludzi na taki koszt. Ogółem wygląda na to, że bycie fanem takich LAL czy Knicks jest przesrane bo musisz wydać kupę kasy aby se raz w życiu na mecz pójść. Lipa fest.
#nba #koszykowka
Faiko - Jak tak patrzę na ceny biletów na NY Knicks to wahają się one od 150$ do nawe...

źródło: NY

Pobierz
  • 7
od 150$ do nawet 300$


@Faiko: bardziej od 99$ do 1000+ ale bierzesz pod uwagę najdroższą do oglądania drużynę, tak naprawdę sporo poniżej 100$ można mieć bardzo dobre miejsca ale nie będzie to MSG
  • 0
@Deska_o0: Mistrzu a powiedziałbyś mi czemu raz grają w Madison a raz gdzie indziej ( i w ogóle gdzie indziej)? Aż taka droga jest ta hala, że nie opłaca się każdego meczu tam grać?

I też kolejne pytanie na które odpowiedzi szukam wszędzie. Co decyduje o tym czy ktoś kibicuje Lakers albo Clippers? Bo w Europie rozumiem, to z jakiej jesteś dzielnicy albo czasem światopoglądowo wybierasz derbową drużynę. A tam?
czemu raz grają w Madison a raz gdzie indziej


@Faiko: mecze u siebie, oraz mecze na wyjeździe

Aż taka droga jest ta hala, że nie opłaca się każdego meczu tam grać?


@Faiko: nie wiem czy hala jest droga, wiem że bilet są bardzo drogie
Co do pytania to nie bardzo rozumiem skąd pomysł że znam odpowiedź, poszedłbym o krok dalej i powiedział że jest tak absurdalne że raczej nie istnieje