Wpis z mikrobloga

@spider19447: prosta sprawa - decydując się na pracę poznajesz warunki, jak Ci się nie podoba praca w niedzielę to nie bierz tej pracy. Jakoś u mnie w pracy nikt nie płakał, że trzeba pracować w nocy, w soboty i niedziele. Po prostu było o tym wiadomo od samego początku
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: No tak będzie, nie zmyślam. A przy supermarketach będą stali uzbrojeni Niemcy z opaskami "Fur Deutschland", którzy na rozkaz Tuska będzie prześladował pracujących Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby taki Kaczyński od czasu do czasu ruszył się na zakupy w sobotę, to zobaczyłby, że Ci pracownicy z powodu niedziel niehandlowych mają 3-razy więcej pracy niż mieliby normalnie, bo polski
  • Odpowiedz
@ddiazepam: hehe mało życie znasz xD większość ludzi godzi się na warunki jakie daje pracodawca bo np. rodzice im nie dają na życie więc nie mogą wybrzydzać i pozwolić sobie na miesiąc albo kilka bez źródła dochodu, a bajki o programistach 15k miesięcznie wsadź sobie między bajki.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: @CocoJumbo266 widzę, że Panowie IQ=300.
Co do tego ma dawanie pieniędzy na życie przez rodziców?
Chcesz zarabiać = pracujesz. Nie pasuje Ci taka praca - szukasz innej.
W mojej branży praca w weekendy, noce to standard i zaakceptowałem to bo chciałem tym się zajmować. Nie przepadałem za tym ale jakoś poszło, na szczęście teraz już ustalam grafik samodzielnie.
  • Odpowiedz
@StdPtr: Chłopie obecnie mamy 3 albo 4 % bezrobocia, a Janusze płaczą, że kiedyś na 1 stanowisko mieli 50 chętnych, a teraz brakuje im do obsadzenia 20 wakatów, bo chętnych brak i nawet Ukraińcy gardzą ich stawkami XD

Czasy kiedy Janusz stawiał swoje chore warunki dawno się skończyły, bo dzisiaj ludzie potrafią z dnia na dzień pierdyknąć takiemu wypowiedzenie albo podać do PIP i wizja braku płynności biznesu szybko kieruje ich
  • Odpowiedz
@spider19447:
Jest rekordowo niskie bezrobocie, rekordowo wysoki wskaźnik zatrudnienia. A tak w ogóle to z chęcią bym raz czy dwa razy w miesiącu poszedł do roboty w niedzielę i miał za to dzień wolny w tygodniu. Można wtedy kupę spraw pozałatwiać! Ale pracuję pn-pt i żeby coś załatwić w urzędzie czy u lekarza to muszę kombinować.
  • Odpowiedz
@ddiazepam: I tu sie zgodze z toba - podpisujesz umowe, wiesz, ze trzeba bedzie pracowac czasami w soboty, a czasami w niedziele - zgadzasz sie? Jest ok. Gorzej jak ktos komus kaze pracowac, bo jak nie to ma na jego miesce “dziesieciu Ukraincow” takie zachowanie to zwykly szantaz
  • Odpowiedz
@ddiazepam: kiedy widzę iq300 to mam widok tych filmików z Cs że ktoś fajnie strzelił w grze do przeciwnika. Podobnie odbieram teraz Ciebie.

Pewnie nie szukasz merytorycznej dyskusji tylko wyzwisk. Niestety nie znajdziesz ich.

Pracuj ile chcesz, nie zmuszaj innych do pracy. Zmuszanie do pracy w niedzielę za pomocą przemocy ekonomicznej jest wg mnie #!$%@?. Szczególnie że większość tych kobiet ma dzieci i te dzieci w weekendy są w domu a
  • Odpowiedz
@ddiazepam: gdzie indziej jeśli mieszkasz na jakimś #!$%@?#wiu gdzie nawet bus nie jeździ żeby się dostać do powiatowego a "U Władka" to jedyny pracodawca w okolicy? XD

Wyjechałeś kiedyś w ogóle ze swojego miasta?
  • Odpowiedz