Wpis z mikrobloga

Ale osobiście sam nie przypominam sobie żebym rozkminiał takie rzeczy. Jak dostałeś pałe czy dwóje to z racji tego że byłeś nieprzygotowany a nie dlatego że byłeś chłopcem a nie dziewczynką.


@Wojas999: To u mnie było tak, że na przykład baba od przyrody, plastyki i wdż (jak coś jedna była) w podstawówce potrafiła postawić tobie 3+ a dziewczynom 4 za to samo lub chłopakom 4 a dziewczynom 5 do tego ona
ja za to uważam że w szkole średniej to było na odwrót, płeć męska miała zazwyczaj lepiej u nauczycielek.


@Wojas999: U mnie w szkole średniej było bardzo, bardzo różnie. U mnie płeć damska miała zazwyczaj lepiej u wszystkich na przykład pamiętam taką wychowaczynię co wf uczyła i będąc laską mogłeś chodzić po całej szkole gdziekolwiek będąc chłopakiem wyszedłeś za próg sali i już cię straszyła nieobecnością, uwagą, telefonem do rodzica i
@nukey: No tak, słyszy się różne rzeczy i się trzyma #!$%@?ę na kłódkę w showbiznesie, bo jak zaczynasz mówić o czymś głośno to jesteś niszczony jak ta pierwsza. To Cię dziwi?