Wpis z mikrobloga

@B022: pragnę zauważyć ze w necie to sobie działają wszyscy, każdy indywidualnie wybrał jak podejdzie do sytuacji, jedni płaczą, inni gotują, jeszcze inni świecą dupskiem. Życie.
  • Odpowiedz
Czemu jak zwykle kobieta wszystko uchodzi na sucho. Dubiel i boxdel zostali dojechani, a fagata i lexy mają #!$%@? i dalej sobie działają w necie.


@B022: Może dla tego, że tak właśnie w praktyce wygląda równouprawnienie i nasze społeczeństwo jest w ten sposób wychowywane. Ale tak to jest jak przez całe lata się budowało próżność u kobiet, robiło z nich lepsze dojrzalsze.
  • Odpowiedz
znajdź se w końcu kobitę u przestań płakać bo żałosne to jest xD


@XYZ91: Tylko, że widzisz osobiście dziewczynę posiadam już od dawna a nawet narzeczoną zaś ty jako osoba która również okupuje cały czas tę przestrzeń w internecie nie powinieneś tak do mnie nawet pisać. Spoko, że mi tak nie odpowiadałeś jak propsowałem twoje wpisy, ale jak mam troszkę inne zdanie to już ''znajdź sobie kobietę''
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no to chyba Ciebie tak mama z babcia wychowały. W czym są dojrzalsze? W Machaniu tzipskiem w internecie? To najgłupsza teoria jakąkolwiek słyszałem, że kobiety dorastają szybciej. To jest personalna rzecz, każdego z osobona.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Bo to jest inny temat ziomeczku. Tu się non stop przejawia na tym śmiesznym portalu ta cała nierówność płci i że chłopy takie pokrzywdzone, ludzie xD śmieszne to jest i mam z tego polew bo prawdziwy chłop bierze życie za bary jakie by nie było i daje sobie radę, a nie płacze,.że inni mają lepiej w tym przypadku kobiety.
  • Odpowiedz
no to chyba Ciebie tak mama z babcia wychowały. W czym są dojrzalsze? W Machaniu tzipskiem w internecie? To najgłupsza teoria jakąkolwiek słyszałem, że kobiety dorastają szybciej.


@Wojas999: Nie, niestety ten farmazon (również uważam, że idiotyzm) powtarzany był na przykład bardzo, bardzo często przez nauczycieli różnych w szkole którzy o ironio zazwyczaj byli właśnie kobietami. Przez co dziewczyny w szkole często potrafiły wyżej srać jak mieć dupę, jest to też nagminnie
  • Odpowiedz
Bo to jest inny temat ziomeczku. Tu się non stop przejawia na tym śmiesznym portalu ta cała nierówność płci i że chłopy takie pokrzywdzone, ludzie xD śmieszne to jest i mam z tego polew bo prawdziwy chłop bierze życie za bary jakie by nie było i daje sobie radę, a nie płacze,.że inni mają lepiej w tym przypadku kobiety.


@XYZ91: I widzisz, sam bardzo często to wyśmiewam i również uważam, że
  • Odpowiedz
@Cztero0404: I to jest wina ich czy mężczyźni a raczej #!$%@?, sami do tego doprowadzili i kto za to ponosi odpowiedzialność ? Jak można mówić o równouprawnieniu jak NIEMA I NIE BESZIE NIGDY CZEGOS TAKIEGO.
  • Odpowiedz
I to jest wina ich czy mężczyźni a raczej #!$%@?, sami do tego doprowadzili i kto za to ponosi odpowiedzialność ? Jak można mówić o równouprawnieniu jak NIEMA I NIE BESZIE NIGDY CZEGOS TAKIEGO.


@XYZ91: I widzisz, to co mężczyźni to mężczyźni ale to co kobiety też nie można im odbierać. Równouprawnienie nie ma i nie będzie oczywiście, że tak aleee to była metafora pewna z którą pewne środowiska zwłaszcza lewicowe
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ale kto normalny się tym przejmuje ? Kto zabrania Ci czy mi cisnąc po tych Fagatach czy innych ? W życiu normalnym też nie musisz przepuszczać swojej czy innej kobiety w drzwiach ale to jest akurat dobre wychowanie, #!$%@? jest w przypadku prawa, że akurat babą ma prawo Cię pomówić i pakujesz walizę z własnego mieszkania chociaż nic nie zrobiłeś ale jak mówisz jest to już sprawa polityczna i wróg
  • Odpowiedz
@Cztero0404: To chyba u Ciebie w szkole było Chłopie, z reguły dziewczyny były zawsze lepiej przygotowane do zajęć, skłonne do podlizywania się nauczycielkom i z tego też to wynikało. Ale osobiście sam nie przypominam sobie żebym rozkminiał takie rzeczy. Jak dostałeś pałe czy dwóje to z racji tego że byłeś nieprzygotowany a nie dlatego że byłeś chłopcem a nie dziewczynką. Dziewczyny częsciej startowały w konkursach, udzielały się w klasie.(Chociaż w szkole
  • Odpowiedz