Wpis z mikrobloga

Wzorując się na #katolicym postanowiłem oficjalnie założyć kościół Harrego Pottera, nie da się bowiem wskazać dowodu który wykluczy możliwość że świat jest magiczną symulacją wyczarowaną przez Harrego Pottera, który jako czarodziej na wyższym poziomie zaawansowania potrafi tworzyć światy alternatywne. Do tego J.K Rowling pisząc swoje książki była pod Jego natchnieniem i w rzeczywistości są one jedynie metaforą mającą nauczyć prostych mugoli zasad moralności i ogólnego postępowania, nie mogą być zatem rozumiane dosłownie a wyłączność na ich interpretacje mają jedynie wyświęceni kapłani kościoła.
Ponadto powinniśmy modlić się do matki Harrego jako jego pośredniczki i upraszać od niej wszelkie potrzebne łaski. Z kolei Lord Voldemort jest ojcem kłamstwa i odwiecznym wrogiem Pottera który nienawidzi stworzonych przez niego ludzi, wnika do naszego świata aby poprzez pokusy odwodzić nas od jedynej prawdziwej religii.
Jednak największą tajemnicą wiary jest święta prawda o tym że Harry Potter istnieje jako jeden w trzech osobach: Harry, Ron i Hermiona.

PS: Zanim weźmiesz mnie za świra zastanów się w co wierzą miliony katolików i chrześcijan na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#religia #katolicyzm #bekazkatoli #bekazlewactwa #harrypotter
Serpentens - Wzorując się na #katolicym postanowiłem oficjalnie założyć kościół Harre...

źródło: Harry-Potter-Logo-Wallpaper

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
postanowiłem oficjalnie założyć kościół Harrego Pottera, nie da się bowiem wskazać dowodu


@Serpentens: Wymyślić takie czy katolickie bzdury to byle półinteligent potrafi. Podporządkuj sobie władców Europy, miej własną armię, zdobądź posiadłości w każdym zakątku ziemi, to pogadamy!
  • Odpowiedz