Wpis z mikrobloga

Kilka pytań do szanownego grona:
1) Czy ktoś używał subskrypcji platinum ? Jeśli tak , czy warto? Na reddit można znaleźć mieszane opinie ale wolałbym poznać doświadczenia z lokalnego ogródka
2) Dotąd byłem pewien, że mała liczba matchy to po prostu konsekwencja słabej facjaty / zdjęć. Natomiast teraz czytam na reddit o masowych shadowbanach . Czy doświadczyliście tego ? Czy rzeczywiście konto z nowego numeru Wam pomogło?
3) Czy korzystaliście z innych aplikacji poza tinderem ? Jeśli tak czy są godne polecenia?

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #samotnosc #przegryw #badoo
  • 16
  • Odpowiedz
@Maxior99: używałem, bez platinium pewnie bym miał ze 30 par a takto miałem koło 100 w miesiąc. Niby są te priorytetowe lajki ale dałem jednej superljaka i wyswietlilem się dopiero po jakichś dwóch tygodniach, więc pewnie niektórym w ogóle się nie wyświetlałem.
  • Odpowiedz
@Maxior99: 2) tak, 3 konta poszły w #!$%@? :D Ogólnie to jest najgorsze, jeżeli złamiesz zasady to nawet nie zauważysz kiedy wpadł ci shadowban.
Ogólnie ja miałem konta pod sponsoring, 2 otwarcie napisany opis, w 3 już mniej. Trzecie konto przeżyło dłużej, jakieś 1,5 dnia. Pierwsze dwa padły po jakiś ~8h. Bo totalnie przestałem mieć matche i zero odpowiedzi na wiadomości.

Nawet mają zwykłe konto też dosyć łatwo trafić shadowa z
  • Odpowiedz
@Maxior99: Zero aktywności zewnętrznej w koncie, czyli nikt ci nie odpowiada na wiadomości, zero matchy (nawet jakbyś dawał super lajki kaszalotom). One po prostu nie widzą twojej aktywności.
  • Odpowiedz
@Maxior99: jakiś tydzień bez subskrypcji, noim zdaniem ten platinium jednak lepszy bo są te priorytetowe lajki a Gold to właściwie tylko widać kto Cię polajkuje i nielimitowane lajki
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ja używałem przez jeden miesiąc, no i chyba się opłaciło, co prawda statystyki mam bardzo słabe jak na zdjęciu, ale z tą jedną jedyną poznaną dziewczyną się spotykam, więc cel założenia tindera został osiągnięty i nie przedłużałem subskrypcji. Superlajków dużo rozdałem, ale żadna z nich mnie w prawo nie dała. Ta z którą się spotykam to chyba zobaczyła mnie dzięki polubieniom priorytetowym.
karolek118 - @Maxior99: Ja używałem przez jeden miesiąc, no i chyba się opłaciło, co ...

źródło: tdddd

Pobierz
  • Odpowiedz
@Maxior99: ale cope xDDD jak masz ryj 7/10 i minimum bajery to na tinderze bez problemu się umówisz na x randek tygodniowo. Premium to narzędzie, by rycyganić hajs od tdkich przegrywów, a shadowbana to może wyłapać trollujący strramer, a nie zwykły użytkownik.
  • Odpowiedz
@Maxior99:
1. Nie używałem, bo nie potrzebowałem. Po miesiącu od założenia darmowego konta śmiałem 600+ par, więc w jakim celu to kupować?
2. Nigdy czegoś takiego nie odczułem. Matche codziennie wpadały, rozmowy normalnie się toczyły.
3. Nie - na tinderze jest najwięcej osób.
  • Odpowiedz
@Maxior99 2) z tym to Rel, dwa razy mi tylko jakby algorytm sprzyjał i przez dwie godziny łącznie wpadło 50 lajkow i z 8 matchy, tak to cały czas wszystko stoi w miejscu XDD
  • Odpowiedz