Wpis z mikrobloga

@EleganckiSkrzat: nieduży garnek do ryżu z grubym żeliwnym wkładem. Dostałem w prezencie od Tajlandczyka co robił doktorat. Coś co mało kto ma, a jest genialnym urządzeniem.
Ekspres do kawy mielący świeże ziarna i robiący cappuccino.
Elektryczna suszarka do ubrań.
Smart plugi kontrolowane przez Alexę do włączaniani/wyłączania urządzeń.
Ponieważ mam dom i remontuje /majsterkuję to duża kolekcja własnych narzędzi. Zaoszczędziłem chyba kilkaset tysięcy w ten sposób.
@EleganckiSkrzat:

- zmywarka
- suszarka do ubrań
- dobry ekspres do kawy (jura e8 + la pavoni)
- Mac + iPhone
- wiele różnych słuchawek+ dobre głośniki
- multitool leatherman + dobry nóż
- PC do grania + Oled TV + dobre nagłośnienie
- nadal dobry aparat foto, od lat Fuji X100F
- kilka narzędzie od Hilti
- ckurzacz bezprzewodowy dyson
- zestaw Philips HUE do sterownia oświetleniem w całym mieszkaniu
@EleganckiSkrzat: Zdecydowanie słuchawki bezprzewodowe. Audiofilem nie jestem więc nie kupuję topowych modeli ale redmi airdotsy 2 u mnie kilka sztuk się przewinęło a teraz korzystam z buds 3 lite i są idealne dla mnie.
Oprócz tego nie wyobrażam sobie teraz życia bez ładowarki sieciowej na 5 wejść USB, nie muszę już wstawać w środku nocy aby odłączyć jedną rzecz a podłączyć drugą.
jeszcze lepsze niż pchełki będą te z przewodnictwem kostnym. Bez wkladania do ucha


@RolnikSamWdolinie: masz jakieś do polecenia

- SodaStream - woda gazowana, bez dźwigania tony butelek
- butelka z filtrem (dafi, aquafor) - tankujesz i jedziesz
- Airfryer - ależ z tego są zajebiste frytki
- oczyszczacz powietrza
- czytnik ebooków
- ręczny młynek do kawy (Xeoleo45/ Timemore C3)
@EleganckiSkrzat: Pierwsze przychodzące mi do głowy.
- kindle pw3 - od lat nie wyobrażam sobie czytania bez kindle. Po papierowe książki praktycznie nie sięgam za wyjątkiem albumów i podobnych.
- garmin instinct - wygląda tradycyjnie jak na taki zegarek, dość wytrzymały i ma trochę sportowych funkcji od garmina.
- google nest mini 2 - robi u mnie za głośnik WiFi. Idealny do puszczenia czegoś w tle.
- słuchawki TWS - byłem
@Janusz_Lubikwasa dla mnie jest, biorę ziemniaki, kroje, namaczam chwilkę i ogień. Może w innym piekarniku byłoby podobnie, tylko ja mam amica. W skrócie, w AF frytki są równomiernie upieczone, w piekarniku, to zależy, mój np lepiej dogrzewa w prawym górnym rogi i tam jest lipa ;(