Wpis z mikrobloga

Kurła 1120euro+56euro dodatkowych opłat mandatu mi przysłali za przekroczenie o 35km/h jadąc 95 na 60 na autostradzie w Niemczech xD co prawda to moje 3 przekroczenie w tym roku ale żeby aż tyle? Żadne tabelki w internecie nie mówią o takich kwotach tylko maksymalnie 2 razy mniejszych. Ktoś mi to wyjaśni dlaczego aż tyle?

#zycietruckera #niemcy
  • 17
@Sztachuk jest napisane tylko że taka wynosi grzywna wg taryfikatora i mogłabyc wieksza jeśli w rejestrze znaleziono podobne wykroczenia. Ale żeby aż taka przebitka jeśli to był mój 3 mandat w tym roku? Poprzednie 2 to były jakieś niewielkie przekroczenia o 5-10km/h
#niemcy Temat ubezpieczenie auta. Dostałem numer eVB od agenta ubezpieczeniowego, żebym mógł zarejestrować auto. Do tej pory jeszcze nie zapłaciłem. Mam czekać na umowę od ubezpieczyciela. Zarówno dealer od aut jak i agent mówią, że mogę normalnie jeźdźić i auto jest ubezpieczone nawet mimo braku opłaty. Czy to tak działa, że ja zobowiązałem się do kupna ubezpieczenia i oni to już rozważają jako ‚kupione’? Trochę robie sobie Sorgen, że co jak mi