Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem, 60 letni facet sra w pieluchę?
Wspaniała ta opieka białostockich i górskich filantropów. Cała ekipa wolontariuszy pomaga starszemu panu.
Ciekawe co CEO zrobi jak knur stanie się leżącym półwarzywem
#kononowicz
  • 23
  • Odpowiedz
@57_bel_air_fan: ja spoza tego calego universum, ale czasem cos tam obejrze. Dopiero niedawno dowiedzialem sie ze on ma 60 lat,, myslalem ze kolo 75. Znam sporo mezczyzn w okolicach szescdziesiatki ktorzy nadal sa calkiem sprawni fizycznie i wygladaja niezle. Ten tu to wrak czlowieka, a iak w tym wieku dodatkowo sra w pieluchy to juz wogole xD, on zwyczajnie gnije z lenistwa.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: ja rozumiem ze w tym wieku moga sie pojawic proboemy urologiczne skutkujace nietrzymaniem moczu, ale z tego co rozumiem on lezy w barlogu i robi pod siebie.

@57_bel_air_fan ja bym sie zastanawial czy ta pielucha nie jest spelnieniem jakiejs jego chorej fantazji, czy tez skrzywienia, nie wiem jak to do konca okreslic, polegajacej na tym ze kazdy w otoczeniu powinien skupic sie tylko na uslugiwaniu mu. Z pewnoscia kiedy ktos
  • Odpowiedz
@57_bel_air_fan: Dopóki było ciepło, jeszcze odrobinę się ruszał, wychodził na podwórek czy z konieczności doczłapywał do bramki, ale przez zimę do reszty się zasiedzi. Wydaje mi się, że na wiosnę on już o własnych siłach Belwederu nie opuści.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: imo to taki kompromis pomiędzy jego dwoma największymi fetyszami czyli lenistwem i władzą.
Nie musi się ruszyć nawet w celu wysrania, czyli lenistwo zaspokojone i ktoś mu pewnie tą pieluchę zmienia czyli władza też trochę dostanie.
Bo na bank ktoś mu to zmienia i myje dupsko, jakby miał to sam robić to chodziłby w jednym przez miesiąc i za kwartał jebnąłby na sepsę
  • Odpowiedz
@57_bel_air_fan: dokladnie tak samo to widze. Krzysiu zadnej godnosci nie ma wiec oddanie jej w zamian za mozliwosc spelniania potrzeby wladzy i nierobstwa ktore sa u niego na szczycie piramidy maslowa nie jest problemem.
  • Odpowiedz
@The_Rainman: ale ja to wyzej napisalem ze znam sporo mezczyzn zupelnie sprawnych w tym wieku, moj Ojciec jest 5 lat starszy od Krzysia, moj tesc o rok mlodszy, w pracy mam szescdziesieciolatkow ktorzy nie wygladaja jak kalekie wraki niezdolne do samodzielnej egzystencji.

No ale ich wszystkich nie dotknelo trzydziestoletnie bezrobocie polegajace glownie na wyludzeniach z mopsu i gniciu na tapczanku.
  • Odpowiedz
@BombaskaTelewizjaBoza: Aktorzy aktorami, ale ja znam faceta, który jest od niego o 3 lata starszy, a od 4 lat choruje na raka i regularnie dostaje chemię. Mimo to funkcjonuje 100 razy lepiej od Knura, chodzi na spacery, jeździ samochodem, wykonuje jakieś lekkie prace w ogrodzie... No ale wcześniej zahartował organizm, nie pierdział 30 lat w wersalkę.
  • Odpowiedz
@No_mad: z tym oddaniem to podobno nie jest prosta ani tania sprawa.
Jak dla mnie knur zostanie zostawiony samemu sobie a CEO i aron znikną bez śladu.
Dopóki mops z policją nie wjadą na Belweder siłą to on nikogo nie wpuści.
A zanim to się stanie, knur będzie siedział sam w zimnej, ciemnej chacie bez wody i żrąc to wszystko co tam zalega.
Czy wtedy kipnie? Możliwe.
  • Odpowiedz