Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Słychać już wycie i jęki zwolenników totalnej opozycji. Spowodowane jest to tym, że już tydzień po wyborach ich guru Donald Tusk oraz jego kamerdynerzy nie spełniają swoich obietnic i wycofują się ze wszystkiego, a także zapowiadają cięcia na wszystkim.. Gratulacje wyboru drodzy internauci, mam nadzieję, że Polacy szybko się zmobilizuja i wywiozą ich na taczkach..
  • 5
@theOstry: jeydne co łączyło totalna opozycję to nienawiść do PiS'u i ruch 8 gwiazdek nic więcej. Teraz wychodzą różnice tych 3 komitetów i nie sądzę, żeby mieli szanse na stworzenie koalicji.. W najlepszym przypadku pol roku i będą nowe wybory i do władzy znów dojdzie stabliny rząd Zjednoczonej Prawicy..
@Balonowy21: Tylko, że każdy wyborca opozycji, z którym rozmawiałem był i jest tego świadomy/a. Tak działają koalicje, że trzeba się jakoś dogadać. Widzę, że ci bardzo zależy, ale nie jesteś w stanie nikogo przekonać. A już zwłaszcza zanim opozycja rzeczywiście przejmie władze. Gadanie, że nie dotrzymali słowa jak jeszcze nie zaczęli rządzić to jest iks de, i to takie caps lockiem. Ale oczywiście do wyborców pisu to trafi, tylko nie wiem
@Balonowy21: zjednoczonego gówna. W te 6 miesięcy odpolitycznienie TVP, poprawienie dystrybucji mandatów w okręgach, Ziobro wyjdzie z PIS i za 6 msc wybory i koalicja PO Hołownia (bez PSL) i Lewicy. Ale tak nie będzie bo PSL dobrze wie, że tak by się stało i zamknie ryja.