Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szalom. Normalnie napisałbym ze swojego konta ale mam tymczasowego bana. Chciałbym pokazać wszystkim spermiarzom, cuckom i fajnym ale brzydkim chłopakom, że godność jest ważniejsza niż #!$%@? i można mieć totalnie #!$%@?, być prawiczkiem ale i samcem alfa jednocześnie. Long story short: lasce się przypomniało o moim istnieniu po pół roku, gdy przestała odpisywać. Wpadł jakiś chad po drodze bo były insta story z jakimś fagasem xD Na początku miesiąca do mnie napisała bo widocznie coś nie pykło. Zapiszcie sobie tę wzorcową rozmowę. Żadnych kompromisów, żadnego pójścia na rękę, żadnego starania się. Nie znaleźliście ch0ja na śmietniku, nie traktujcie go jak wideł do gnoju. Chcecie żeby rynek matrymonialny był mniej #!$%@?? Zachowujcie się jak mężczyzna a nie cuck. Nie mógłbym spojrzeć w lustro gdybym dał jej jakąś szansę #p0lka #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szalom. Normalnie napisałbym ze swojego konta...

źródło: 61bbae47ef621

Pobierz
  • 27
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @DestroyersPL nie zalezy mi na ruchaniu, nie jestem zwierzeciem. To mozna jak cos kupic za 300 zl
@PanNatanek przeciez nie pisze, pozwolilem jej sobie towarzyszyć w leroyu, to by chociaż pomogła nosić rzeczy, nie chciała to elo


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
@mirko_anonim: Sposób w jaki prowadzicie rozmowę już daje mi pewien obraz sytuacji, tak samo jak to, że jako "silny samiec alfa", sigma i co tam jeszcze chcesz potrzebowałeś podbić sobie samoocenę pokazując jaki ty to nie jesteś bo potrafiłeś napisać, że nie przyjedziesz do laski, która wcześniej cie olała czy coś. Normalnie miałbyś to w dupie xD
@mirko_anonim: Gdzie Ty masz korki na Przymorzu czy na Grunwaldzkiej o 18? Może jedną zmanę świateł w Oliwie trzeba odstać, ale tak to wszędzie płynnie, no chyba że w piątek na obwodnicy...