Wpis z mikrobloga

#przegryw #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #ukrainki #fryzjer #logikarozowychpaskow Mireczki co o tym sądzicie - potrzebuje fachowej rady wykopowych czadów-#!$%@?-podrywaczy.. żartuje wiem ze tu nie ma takich ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie chodze do lokalnego salony fryzjerskiego od dlugiego czasu i dopero od niedawna jakieś 5-6 miesiecy laska ktra mnie strzyże zaceła sama zagadywać.. w sensie o takie zwykłe pierdoły: urlop itp.. Wiec nie raz rozmawiamy.. ja generalnie nie lubie romzwiac u fryzjera wiec nigdy nie rozmawiałem o a ta laska wczesniej też nie zagadywała dopeiro teraz (co mnie zdziwilo)... wiec sie zastanawiam czy to np. szef jej kazał się więcej odzywać do klientów? bo teraz jak sie u niej strzyże no to ona też zadaguje pierwsza albo ja pierwszy.. wiec coś sie tam rozmaia o pierdołach. Wystalkowałem ją na FB i wiem ze jest Ukrainką i ze tu mieszka juz z 5 lat.. i sumie nie wiem czy mam ja zaprosić na kawe czy coś? Nie jest to dla mnie problem ale jesli ona ma co najwyżej 26 lat to jest odemnie 14 lat młodsza - a to duza roznica wieku - choc młodo wygladam to nie chce wyjsc na jakiegoś #!$%@?.. być moze sam juz sobie odpowiedziałem - w sensie to jest po prostu fryzjerka ktora z każsym klientem rozmawia o tym samym - co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: I mean.... zagadywanie fryzjerek to nie jest nie wiadomo co, normalka raczej. Im też się nudzi w robocie. Jak chcesz to się z nią umów, najwyżej cię zleje

- a to duza roznica wieku - choc młodo wygladam to nie chce wyjsc na jakiegoś #!$%@?.


Przecież to normalne
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: Fryzjerzy, kosmetyczki itp to jak prywatni psychologowie. Mam koleżankę fryzjerkę, zdziwiłbys sie jakie rzeczy jej opowiadają zarówno mężczyźni jak i kobiety XD bez urazy, ale ja bym tego tak nie brał do siebie. Dziewczyna poprosi robi swoją prace. Może właśnie szef jej powiedział żeby bardziej zagadywala. Fryzjerka do której chodzę zawsze zadaje mi te same standardowe pytania xD
  • Odpowiedz