Wpis z mikrobloga

Bądź konfededzbanem @L3stko, który każdego kto z nim się nie zgadza wyzywa od pisowców
Jednocześnie kontynuuj propagandę pisowską o rzekomym braku programu / nieprzestrzeganiu go przez KO/PSL/Lewicę
Nie ogarnij że pomyliłeś linki i program PSL jednak istnieje.
Heheszkuj z problemem hostingu, podczas gdy to twoja konfa "zgubiła" w wyniku jego zakończenia "100 ustaw mentzena"
Brak profitu

Ale z kolejnej epickiej kompromitacji tego partyjnego dzbana warto się pośmiać, z takimi elitami #konfederacja będzie trzecią siłą mordo zobaczysz xDDDD

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bestofmirko #4konserwy #polityka
grubson234567 - Bądź konfededzbanem @L3stko, który każdego kto z nim się nie zgadza w...

źródło: l3stkoxD

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Czy to jakiś błąd, że kuce dla których socjal to zło, wypominają partiom opozycyjnym, że nie będzie socjalu? Przecież sami namawiali do głosowania na konfe z hasłem, że gospodarka jest najważniejsza.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Szukając logiki w jego wypowiedziach można nabawić się jedynie choroby psychicznej xD
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: no typowe. Zamiast po prostu przyznać się do błędu, będzie udowadniał spisek światowy przeciw niemu i jego tezie xD Co za żalosny typ. Najlepsze że pobiegł sam z płaczem do moderacji by mi dokleić tag #polityka do wpisu gdzie lejemy z jego głupoty xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@L3stko: nawet nie chce mi się tego sprawdzać, znając życie to kolejna manipulacja z twojej strony. Taka zabawa w kotka i myszkę, wymyślasz jakieś fejki, ktoś je obali, wymyślasz następne, ktoś cię wyjaśni… i tak w koło Macieju ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz