Wpis z mikrobloga

@Iudex: jak masz dzieci to instaluj koniecznie premium i sponsorblocka. Poza tym lepiej dzieciakom puszczać z disneya bajki, bo tam dzieciak nie przełączy przypadkiem bajki na filmy z egzekucji w strefie Gazy
  • Odpowiedz
  • 6
jak masz dzieci to instaluj koniecznie premium i sponsorblocka. Poza tym lepiej dzieciakom puszczać z disneya bajki, bo tam dzieciak nie przełączy przypadkiem bajki na filmy z egzekucji w strefie Gazy


@hub_bub: Dlatego właśnie nie oglądają YT. Mam większość streamingów, ale to się też skończy jak dojadą wszędzie współdzielenie tak jak na Netflixie.
  • Odpowiedz
@hub_bub: To swoim dzieciom dajesz dostęp do youtube? xD
U mnie jak gówniaki chcą obejrzeć coś to dostęp do zripowanych kreskówek na dysku to max co dostaną do oglądania.
Stary Jetix, cartoon network, wieczorynki, pełnometrażowe animacje. Wolę żeby żyły w tej przestarzałej bańce offline niż dawać im dostęp do potężnego medialnego narzędzia, którego mechanizmów nie rozumieją. Tym bardziej bazując na algo pejsbukowe dzisiaj ogląda gówniak peppę a algo jutro będzie proponowało
NiBBonacci - @hub_bub: To swoim dzieciom dajesz dostęp do youtube? xD
U mnie jak gówn...

źródło: Thumbnails_of_Elsagate_content

Pobierz
  • Odpowiedz
@NiBBonacci: skąd się bierze zripowane kreskówki z lektorem po polsku? Pytam serio bo chciałem ściągnąć ale nie potrafię.

Jak ogląda youtube to zazwyczaj przy mnie, ale sam mu wybieram film i pilnuje żeby nie przełączał. Na yt algorytm na szczęście jest taki że nawet jeśli ogląda na moim koncie to po bajce rekomenduje inne bajki w takim samym stylu.

Raz może się zdarzyło że coś oglądał i przełączył sobie młodziak na
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

skąd się bierze zripowane kreskówki z lektorem po polsku?


@hub_bub: najłatwiej chomikuj.pl ale trzeba trochę zapłacić.
Ewentualnie jakieś Polskie torrenty, ale na tym się nie znam za bardzo.
Albo jakieś kreskowki.tv i rippujesz samemu.
  • Odpowiedz
@hub_bub: kiedyś walało się tego ogrom po CDA, do tego z inne stronki, ja ogólnie zbieram filmy i seriale od 2008, sporo tego legalnie nie ma gdzie obejrzeć, nie mówiąc o tym, że sporo "piratów" po prostu znika z sieci (np fartem w 2012 udało mi się zaciągnąć Yin Yang Yo rip Jetixowy z PL dubblingiem, tego nigdzie legalnie nie obejrzysz, podobnie pirata nie znajdziesz). Dla chcącego znaleźć można wszędzie, do
  • Odpowiedz
@NiBBonacci ja to jestem zalamana tymi filmikami na youtubie xS co za gówna lecą, ze masakra. I te dzieci to chłoną. Teraz jest jakis filmik "skibiditoilet", syn lvl 7 mowi, ze w klasie dzieci się z tego śmieją. A to takie gowno xD
  • Odpowiedz
@NiBBonacci:

Stary Jetix, cartoon network, wieczorynki, pełnometrażowe animacje.

Żeby gdzieś jeszcze był cały cartoon network z lat np. wczesnych 2000, to spoko, a tak to masz tylko pojedyncze kreskówki. Kiedyś był boomerang (hehe boomer) ale teraz chyba nawet tam puszczają padło. Klasyka kreskówek typu Tom&Jerry, Flinstonowie, Jetsonowie, stary Scooby-Doo, Dexter, Chojrak itd. są tematycznie i wartościowo zawsze aktualne.
  • Odpowiedz
bo tam dzieciak nie przełączy przypadkiem bajki na filmy z egzekucji w strefie Gazy


@hub_bub: jest przeciez youtube kids na premium.

Na Disneyu tylko dobre jest to ze jest Spidey i Super kumple. Reszta fajnych bajek dla dzieci jest na YT albo porozrzucana po różnych platformach streamingowych. Swinka pepe jest np na HBO Max albo na YT wlasnie
  • Odpowiedz
@NiBBonacci: Taki "Jaś i Małgosia" to była traumatyzująca dzieci bajka, ojciec z macochą porzucający dzieci w ciemnym lesie i czarownica, która je pożera? Serio? Stare bajki Disneya też uwielbiam ale maja niskie BHP, jak wkładanie widelca do kontaktu czy bieganie za myszką z nożem czy siekierą( ͡º ͜ʖ͡º). Raz stwierdziłem, że włączę z córką, jakąś starą adaptację brzydkiego kaczątka to skończyło się płaczem z powodu tego
  • Odpowiedz
YouTube kids niestety powoli kombinuje z reklamami. Na szczęście jak się założy konto na google dla dzieciaków to mają tak gówniane treści serwowane dla swojego wieku, że nie chce im się tego tak długo oglądać :)
  • Odpowiedz
To swoim dzieciom dajesz dostęp do youtube? xD


@NiBBonacci: Ty robisz ze swoich współczesną polską wersję amiszy?

U mnie jak gówniaki chcą obejrzeć coś to dostęp do zripowanych kreskówek na dysku to max co dostaną do oglądania.


@NiBBonacci: Od małego uczysz łamania prawa, fajno ;3

Stary Jetix, cartoon network, wieczorynki, pełnometrażowe animacje. Wolę żeby żyły w tej przestarzałej bańce offline niż dawać im dostęp do potężnego medialnego narzędzia, którego mechanizmów
  • Odpowiedz