Wpis z mikrobloga

Kociarze i dobrzy ludzia internetu, zwracam się do was z dwiema prośbami.

Mój kot to koszmarny niejadek i akceptuję tylko jedną karmę - Premiere Soft Mousse Enjoy - sprzedawaną w sklepie Maxi Zoo. Niestey, karma od jakiegoś czasu w polskich sklepach jest już wyprzedana, a sam jeździłem i po 100km, żeby wykupić zapas z okolic, gdzie jeszcze była. Obecnie zapasy się kończą i siersciuch niedługo nie bedzie miał co jeść poza chrupkami.

1. Może ktoś z was kupił kiedyś te karmę swojemu mruczkowi, a kot jej nie zaakceptował i mógłby odsprzedać.

2. Karma sprzedawana jest też w Niemczech, według strony niemieckiego sklepu dostępna jest obecnie w Berlinie, w ilości 4 dużych opakowań po 8 pudełek.
Pankower allee 47-49. Tutaj ogromna prośba, jeżeli ktoś mieszka w okolicy i byłby tak miły kupic i wysłać karmę do Polski to z pewnością się dogadamy.

Dolaczam zdjecie kota i zdjęcie karmy w komentarzu.

#koty #kot #niemcy #berlin #zwierzeta
miiihau - Kociarze i dobrzy ludzia internetu, zwracam się do was z dwiema prośbami. 
...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
@miiihau a myślałeś może o barfie? nawet gotowanym?
Moj niejadek alergik dopiero na gotowanym barfie ruszył. Karmy komercyjne ostatnio sukcesywnie pogarszają jakość.
Koniecznie tez sprawdź zęby.
@miiihau: aż z ciekawości popatrzyłem za tą karmą dla moich bo też nic im już nie smakuje ale naprawdę ciężko to znaleźć. Nie wycofują jej czasem z rynku?
@Dioxe ciężko mi tak naprawde powiedzieć, bo nie udało mi się dowiedzieć tego, ale niestey możliwe. Nie jest to jakas wyjatkowa jakosciowo karma, ale przynajmniej jest zjadana w całości… więc :)