Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jeszcze jedna uwaga bo nie jestem pewna czy mi się nie przeslyszalo, albo czegoś nie zrozumiałam.

Czy wczoraj w rozmowie z WiOhą szczoch powiedział, że WiOha nie jest lubiana bo jak ona weszła to zamknęła się na jedną osobę i grupa to zauważyła I przestała jej ufać. Przepraszam do #!$%@? nędzy ale czy chodzi o Łucję, bo to juz jest jakaś alternatywna rzeczywistość.
  • 9
@Trisolarianin: @sesame0il Tak samo. Pomyślałam, że może myślał o sobie, że WioHa chciała tylko ze Srochem na początku (zamknęła się na jedna osobę- w sensie, że ukierunkowała się na jedna osobę?) i unikała innych. Z programu nie wynikało, aby z kimś miała zadry, a że przeciw Łucji , to Srochowi by pasowało przecież. Chyba, ze nie wszystko nam pokazali.
@Trisolarianin: chodziło o to, że zamknęła się na jedną osobę, czyli swoją parę. A inni be. Co też nie jest prawdą, bo najpierw podlizuchowo stanęła za grupą przeciw Łucji, a potem próbowała coś działać, ale to oni się zamknęli w swoim kokonie. I głupi Sroch zamiast ją mocniej w siebie wkręcić i w towarzycho, to jest tak pewny siebie, że mu zwisa, czy ona jeszcze jest za nim, czy nie.
Jak
@Trisolarianin: @bas_sko @sesame0il Pisałam, że pierwotnie myślałam, że chodzi o Srocha, ale przed chwilą obejrzałam pocztę z raju z Kudłatym. Było trochę nawiązań do Wiohy i faktycznie na początku ona mówiła, że tylko Patryk, tylko Patryk. Srocha to też oburzało, że Patryk tylko????. Reasumując, to może chodziło Srochowi o Kudłatego jednak.