Wpis z mikrobloga

Jako były prawak a obecnie obrzydliwy i wzgardzony przez wszystkich centrysta-symetrysta mam pytanie do tych wszystkich co tak przeżywają że Edukacja może wpaść do ministra z lewicy:
A co wam właściwie przeszkadza że dzieci będą uczone tolerancji dla gejów, lesbijek, grubych, chudych, czy ludzi innych ras?
Przecież to jedyna szansa dla wszystkich dzieci obecnie gnębionych w szkołach bo są "inne" a w przyszłości wyrosną na skrzywionych ludzi którzy stają się zgorzkniali, nie potrafią zaufać innym ludziom i kochać a na koniec niszczą inne jednostki jak np. Pan mieszkający całe życie w willi z kotem i knując albo przechodząc na stronę incelizmu.

Ministerstwa spraw zagranicznych albo obrony nigdy bym im nie dał ale edukację jak najbardziej (ʘʘ)
#wybory
  • 80
@Sebastix: Mnie ogólnie obrzydza poruszanie tak gównianego tematu który powinien być na liście 3423 TO DO on JIRA. Obrzydza mnie tez chłop który jawnie zagłosuje na partie która rozpieprzy gospodarkę ale chociaż dzieci dostaną 3 hehe lekcje centralnie planowane w Polsce
  • 3
@Reynolds: przyjacielu ale nie tak ostro - tak dużo piszesz o USA a byłeś tam chociaż ze dwa razy w życiu? Współpracowałeś kiedyś z ludźmi z USA? Spotykałem się z nimi? bo biorąc pod uwagę jakie pierdoły piszesz to ty Stany widziałeś co najwyżej w wiadomościach TVP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@7160: jakie to jest piekne uczucie, wiedzieć że ty i inni odklejeńce co to plusuja jestescie w odwrocie. Siedzac na tym portalu można mieć wrażenie że takich odklejenców w Polsce jest wiecej na szczescie okazalo sie ze jestescie tylko marginesem
@Sebastix Tym oszołomom z lewicy nie chodzi o tolerancję względem innych, tylko narzucanie swoich skrajnych poglądów pod płaszczem tolerancji. Poza tym, takie wartości jak szacunek względem drugiego człowieka wynosi się przede wszystkim z domu, bo dziecko jest odzwierciedleniem tego, co mówią rodzice, a nie nauczyciel na godzinie wychowawczej. Chodziłem do szkoły w UK i wiem jak to tam wyglądało, niby super tolerancja, kraj wielonarodowy, a zdarzało mi się doświadczyć, że ktoś mnie