Wpis z mikrobloga

#kredyt2procent
Pytanie o terminy do osób które składały wnioski przez doradcę do PKO BP i Aliora - ile proces zajął w Waszym przypadku?

Dodatkowo:
Alior - po jakim czasie od złożenia wniosku dostaliście SMS "czas oczekiwania na informację zwrotną jest wydłużony..."?
U mnie przyszedł dziś (a wniosek doradca składał 12-tego września) - czy to może znak, że w końcu został zarejestrowany przez bank?

i PKO BP z tego co tutaj czytam nic nie wysyła/nie informuje, w takim razie najszybciej o postępach w procesowaniu wniosku dowiem się na etapie operatu szacunkowego jeśli podpytam dewelopera(?)
  • 7
dostaliście SMS


@jasiex3: Te wiadomości nie pozwalają skutecznie szacować czasu otrzymania decyzji kredytowej.

i PKO BP z tego co tutaj czytam nic nie wysyła/nie informuje, w takim razie najszybciej o postępach w procesowaniu wniosku dowiem się na etapie operatu szacunkowego jeśli podpytam dewelopera(?)


@jasiex3: W PKO BP możesz dzwonić na infolinię banku.
@jasiex3: wniosek zarejestrowany końcem lipca. Na początku września SMS, że decyzja będzie 21.09. A dziś dostałem SMSa, że przepraszają czas na informację zwrotną jest wydłużony. Niedługo pyknie 3msc. Wydaje mi się, że nie chcą mi dać tego kredytu po prostu.
@marcpol: I na infolinii klient uzyska info na jakim etapie jest wniosek oraz kiedy może spodziewać się decyzji?


@niewiemjakiwybrac: Infolinia przekazuje informacje o statusie wniosku, jednak nie poda wiarygodniej informacji o czasie wydania decyzji.
@jasiex3: Ja składałem wniosek w PKO BP jakoś w połowie sierpnia i dopiero 17 paziedziernika była decyzja. Więc około 2 miesiące czekania ;/