Wpis z mikrobloga

Referendum tak popsuło pracę komisji że do wieczora niektóre okręgi będą walczyć z tymi kartami. Gratulacje pomysłu pistacjowe szuje. Mówię to jako operator informatyczny, nie osoba w komisji lecz widzę ile jest możliwości wyboru i ile trzeba się naliczyć. Przy tym zeszło najdłużej.

#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • 16
@grand_khavatari: zawsze tak było odkąd jestem w sensie na prezydenckich i parlamentarnych wcześniej byłem (4 i 5 lat temu). Musi być osoba która wpisuje dane z głosowania do systemu WOW, gdzie potem są weryfikowane z urzędem i wszyscy mogą iść do domu. Brakuje jednego podpisu to cofają. Każda ingerencja w protokół zmienia sumę kontrolną protokołu.
  • Odpowiedz
@badii: będą walczyć na miecze czy szable by okiełznać te karty ? Rozumiem że dzisiejsze upartyjnienie pytań na REF jest tendencyjne i poniżej dna, ale mimo wszystko to święto demokracji i mimo wszystko to referendum. Takie psioczenie i insynuacyjne żale... idź na ryby przy kolejnych wyborach
  • Odpowiedz
Referendum tak popsuło pracę komisji że do wieczora niektóre okręgi będą walczyć z tymi kartami.


@badii: Jeżeli masz rozwolnienie że liczenie będzie trwało i to jest problem w przypadku gdy ludzie mają możliwość wypowiedzieć się w tak ważnych sprawach jak relokacja dziczy z Lampeduzy to ja ciebie nie rozumiem.
Niech liczą, taki problem?
  • Odpowiedz
@badii: u mnie to samo. Sejm co jest najwięcej możliwości do zrobienia pomylki poszedl gładko a referendum pełno błędów. Koniec końców musieli liczyć jeszcze raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak im chyba dobrze poszlo bo 1000+ kart z urny wyjetych a wyszłam po 4. Niestety jedna koleżanka siedziała do 7, bo komisja miała z czymś problem. Wszystko zależy od przewodniczącego jak ogarnie liczenie
  • Odpowiedz