Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad lapkiem do grania do 7k. Lapek zaliczyłby sporo podróży i robiłby jako desktop w domu podłączony do monitora. Zastanawiam się czy tryhardować 3070 czy poprzestać na 4060 laptopowej, obawiam się trochę ze chłodzenie tego lapka czyniłoby go trochę zbyt masywnym i ciężej byłoby znaleźć 15,6 cala, z drugiej strony moc nie śmierdzi, a te karty lapkowe są i tak obcięte, i wydajnością odpowiadają nie wiem do końca czemu, 3070 laptop -> 3060? No i dodatkowa waga mnie trochę odstrasza bo i tak muszę wozić ze sobą lapek pracowy, na szczęście nie, tak duzy. Już nawet nie wspominam o takich kwestiach jak mało krzykliwy wygląd ;_;
#laptopy
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@LeonL: Tą promką mnie zagiąłeś, przyznam szczerzę. Deck mi raczej byn ie pasował, zwłaszcza że jeszcze w strategię lubię pograć, a to tez nie będzie sprzęt do grania w pociągach tylko nawet na 3 miesięcznym projekcie poza domem. Yo jeszcze trzeba potem sprawdzać czy TGP sensowne i czy nie throttluje przez zbyt słabe chłodzenie, generalnie dobieranie lapków jest trudniejsze :D.
@Oskins Dzięki, to się przyda.
@niegwynebleid Imo ma, zdarzało mi się
  • Odpowiedz
@Rihs: Nie no strategie to nie deck. Wiem co mówię, próbowałem grać w total wara na nim ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie mam starszego legiona (4800h+2060) i fajna maszyna, nawet cyberpunka spokojnie przeszedłem. Jedyny problem że wyje jak odkurzacz pod obciążeniem. Jak ktoś inny będzie w pokoju (albo pokoju obok), to wieczorem nie pograsz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rihs: no jeśli masz zamiar pykać w robocie (albo robić cokolwiek innego co obciąża kartę graficzną), to lepiej weź to pod uwagę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Gajwer2: Dzięki, powoli się kłaniam do 4060ti, bo wyrywanie 4070 do 7k może się wiązać z nieakceptowalnymi kompromisami.
  • Odpowiedz