Wpis z mikrobloga

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: ale jak jest? Tak jak pisze autor tweetów? Mamy bardzo niskie bezrobocie i jest to fakt. Można spojrzeć na dane np. Eurostatu jak ktoś nie chce opierać się na danych GUS. Wysoki wskaźnik zatrudnienia w PL to również fakt. A ludzie bezrobotni rejestrują się w urzędach pracy celem uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. A to życie z 500 + to przemilczę :) Skoro fakty przeczą teorii doktora to tym gorzej dla faktów.
@Felixu_enjoyer: Może i kolejki długie ale przynajmniej za przyjazd karetki nie zapłacisz.

A co do bezrobocia to nie wiem ale znam cztery osoby które w tym roku podjęły pracę dzięki urzędowi pracy.
Może to niewiele ale jeszcze kilka lat temu słyszałem jak różni ludzie jeździli się tylko "odnotować" bo pracy/kursów nie było.
@Topchips: Napierała nie może przeboleć, że w Polsce jest coś lepiej niż na tymi mitycznym zachodzie(Hiszpania) i stara się nam na siłę umniejszyć. Ciekawe były jego porównania, że może i Hiszpania ma wysokie bezrobocie, ale ma niską inflację a u nas odwrotnie więc wcale nie lepiej. Nie wiem, ja tam wolę mieć pracę i wysoką inflację(co oczywiście jest #!$%@?) niż mieć niską inflację i żeby mój syn(przykładowo) był bez pracy bo