Wpis z mikrobloga

Dzień 12 - 100 Dni do WILD

Poszedłem spać 23:00, nastawiłem budzik zgodnie z założeniami na godzinę 1:30, niestety mimo dwóch budzików nawet nie pamiętam czy się obudziłem (ale raczej tak, bo budziki by się same z siebie nie wyłączyły). Sam obudziłem się o godzinie 2:30 - 40. Spróbowałem ssild - nie wyszedł. Więc zasnąłem.

Podsumowanie:
Jutro spróbuję bez budzika, obczajam nowe metody relaksacji.
#sen #luciddream #luciddreaming #wyznanie #wild #zdrowie
  • 5
@Dejdwid96: Spróbuj wywołac paraliż albo użyć HIT / FILD, co do obudzenia to chyba Ci wysyłałem z tym Sleep as Android, on ma opcję lucid dream cue (która wysyła do śniącego sygnał który ma się pojawić w jego śnie i go uświadomić) jak dasz głośny dźwięk i ustawisz żeby się wyłączał po powiedzmy 7 razach to możesz potem CANWILD robić
https://vimeo.com/771153525
@Dejdwid96: Budziki dzwoniły akurat w momencie kiedy byłeś w fazie snu głębokiego co jest normalne dla pierwszej części nocy. Lub zaraz po tym nastąpiła faza snu głębokiego która wymazała Twoją pamięć. Kiedyś miałem tak że byłem bardzo zmęczony i siedziałem sobie w fotelu i następnego dnia rano obudziłem się w łóżku -- zupełnie nie pamiętałem jak się tam znalazłem pomimo usilnych prób przypomnienia sobie czegokolwiek, całkowita amnezja.
Również prawdopodobnie po 12