Wpis z mikrobloga

@Tiab: ale niektórzy w krypto się wtedy tylko bawili a prawdziwy kapitał zainwestowali w mieszkanie i są teraz mega szczęśliwi, że nie zrobili na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop
  • 0
Aktualne portfolio zaczynałem przy 50k i kupowałem stale. Przy 16k załadowane się tak mocno że jestem ładnie na plus,


@nicspecjalnego: Mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 50k ładowane ale przypadkiem przy 16 przewidziany idealny moment, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

boli DCA ostatnio

Raczej mitomaństwo spore tutaj a nie samo dca
@Tiab: ale ty chłopie jesteś irytujący... Wszedłeś świeżo w krypto i udajesz specjalistę.

Mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 50k ładowane ale przypadkiem przy 16 przewidziany idealny moment, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


a co w tym dziwnego? Nawet na wykresie było widać, że przy 16 lepiej wchodzić niż przy 50, ja sam przy 15-16 wchodziłem najwięcej.

Oczywiście jak ktoś jest początkujący i
@Tiab: a kto mówi, że idealnie?

Ja kupując za 15-16 zostawiłem sobie jeszcze na ewentualne dalsze spadki. Kto normalny kupuje za całość albo na górce albo na dółku - nikt, bo nie ma szans się wstrzelić.

Kupowałem po 24,22,20,17,16,15. Teraz gdy z 32 spadło do 24 też kupiłem, to chyba logiczne, że nie wywaliłem całość, na tym polega DCA i tak samo robi się przy sprzedaży, nie wstrzelisz się idealnie w
via Wykop
  • 0
@To_The_Moon: To zobacz do jakiego komentarza odnosi się to co sam cytowałeś, budowanie portfolio od 50k xD I nagle na 16 było swietnie widać, ze to już i wtedy największe zakupy.

Sam myślę widzisz jak to wyglada xD
Mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 50k ładowane ale przypadkiem przy 16 przewidziany idealny moment, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładanie "niemożliwe że ktos kupił za 16k, przecież wtedy się sprzedawało bo miało spaść niżej" xD ?
@Tiab: 22.11.22 kurs 16.2k , trochę szczęścia miałem, zakładałem że może jeszcze spać ale wszystko wskazywało na to że jest to dobry czas na zakupy
to
nicspecjalnego - >Mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 50k ładowane ale przypadkiem przy 16 przewidzian...

źródło: 1

Pobierz
via Wykop
  • 0
@nicspecjalnego: Oczywiście taki zakup wleciał, ze wyrównało te dca od 50k, tu kazdy na plusie.
Ciekawe, że o altach nikt nie wspomina bo tutaj już ciężko wymyślać o plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to że jesteś rozgoryczona bo po DCA masz aktualnie minus, nie znaczy że wszystkim tak poszło, u mnie stale DCA + mocniejsze zakupy w momencie gdy bitcoin krwawi i wszyscy krzyczą o końcu krypto
@Tiab: btc bujał się tyle czasu przy 20k że każdy miał na to czas...ale po co cie przekonywać, tak, wszyscy są na minusie, masz racje nie warto było, czas realizować stratę.

Ciekawe, że o altach nikt nie wspomina bo tutaj już ciężko powiedzieć o plusie


@Tiab: no tak, szczególnie twoje bagi na doge o ile kojarze

Po prostu te twoje codzienne żale na DCA są niepokojące, może krypto nie jest
via Wykop
  • 0
Po prostu te twoje codzienne żale na DCA są niepokojące, może krypto nie jest dla Ciebie skoro wywołuje tyle negatywnych emocji i lepiej pozostać przy #famemma


@nicspecjalnego: #famemma ale mi dowaliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki alfa i omegą a nie odkrył #czarnolisto? Wtedy nie widzisz wpisów.