Wpis z mikrobloga

Siemanko, pora na relację z jazdy na zakończenie sezonu z lokalną grupką szosową w #szwajcaria gdzie muszę przyznać że to była jedna z trudniejszych tras jakie do tej pory zrobiłem ze względu na strome podjazdy i szybkie tempo. W sumie 4 podjazdy i bardzo malownicze zjazdy, choć jeden podjazd wypadł, 120km trasy i ponad 1700 m przewyższeń. Ładne widoczki i super pogoda jak na początek października - idealna na zakończenie sezonu. Nagrywałem tym razem po angielsku, ale są polskie napisy. Pozdro i udanego weekendu!

#rower #kolarstwo #szosa #rowery #sport #100km #podrozujzwykopem
madstorm - Siemanko, pora na relację z jazdy na zakończenie sezonu z lokalną grupką s...
  • 6
  • Odpowiedz
Jechałem ostatnio samochodem przez Grimselpass to kolarz podczas zjazdu w pewnych momentach miał 110km/h :D
  • Odpowiedz
  • 2
@roobaq: niezły szajbus. Ja miałem maks. 83 na zjeździe odkąd mam navi z licznikiem, ale każda prędkość powyżej 40 na zjeździe może być zabójcza. Wystarczy przypadek, strzeli opona czy jakiś żwirek. odłamek skałki będzie na jezdni i bęc.
  • Odpowiedz
@madstorm: w pytę trasa, koleżance chwaliłeś się ze jesteś w formie, a później zostawiała Cie w tyle na podjazdach xD

No ale spoko ze ludzie się zatrzymują i czekają na resztę żeby dojechała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hasz5g: brawo za czujność, specjalnie zostawiłem akurat ten fragment, bo było sporo gadane, żeby zrobić właśnie kontrast do tego jakie są oczekiwania a jak wygląda rzeczywistość ( ͡ ͜ʖ ͡) No laska jest mocna, sporo biega i to w szybkim tempie, także ma kopyto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiadomo, w każdym z nas drzemie "maczo" xD

A trasa rewelacja, jeszcze tam
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: Jakieś zawody wtedy były czy coś, bo pełno kolarzy jechało na raz z numerami itp., to raczej nie był amator. Inni na podobnym zjeździe mieli koło 80km/h ale ten cisnął licznikowe 110km/h.
  • Odpowiedz