Wpis z mikrobloga

Trochę mi z tym zeszło, w sumie jakoś rok od wpisu gdzie to planowałem Tutaj
Dużo pracy przygotowawczej i dużo pracy przy powstawaniu, ale tak, udało się zrobić jedną prototypową parę nart przed zimą, która testowałem cały sezon i dała radę, później drugą która objawiła mi parę błędów i wreszcie trzecia która jest G, gdzie wyeliminowałem błędy poprzednich i jest w pełni funkcjonalna.
Co do grafik to temat lekko skomplikowany przez różne rodzaje materiału i technik druku, plus nie wszędzie chcą drukować na nie swoim materiale, nie byłem tez pewien jak to wyjdzie wiec szkoda było w to inwestować czas i pieniądze, zatem póki co używałem przezroczystego laminatu na gorze, wiec widać „bebechy” ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kiedy już wiem jak to ogarniać, zacząłem poważniej inwigilować temat grafiki i druku. Wrzucam tez krótka rolke z procesu powstawania nart.

https://www.instagram.com/reel/CxahhTTomlC/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Wołam @melba: byłeś wtedy zainteresowany wołaniem.

#narty #handmade #chwalesie #rekodzielo
#diy #majsterkowanie
niewidzialnywszechmogacy - Trochę mi z tym zeszło, w sumie jakoś rok od wpisu gdzie t...

źródło: 775C2BF2-392A-4935-B008-8A6094129C82

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@korexus: Same materiały to około 700-800 zł, i sporo godzin pracy do tego, w tym nie ma jeszcze grafiki/grafika plus kosztów nadruku.
Planuje, wydaję się to fajnym zajęciem, to co mam to narta freeride/freestyle, a chciałbym iść bardziej freetour/skitour/freeride. To nisie za sobą przygotowanie nowych szablonów, projektów kształtu, wykonania i testów jak to działa.

I też wciąż się zastanawiam nad grafiką, czy bazować na czymś co mam teraz, przezroczysta góra i
  • Odpowiedz