Wpis z mikrobloga

@el_doopa Mirku a jaką ofertę wybrałeś? Z ubezpieczeniem na życie? Jeśli tak to możesz mi powiedzieć czy nie zablokowali już tego że można od razu z ubezpieczenia rezygnować oraz czy jest jakiś obowiązek przekierowania wypłat od pracodawcy na konto PKO bp oraz jakieś obowiązkowe minimalne wpłaty? Mam pozytywną od pekao ale tam haczyków i blokad sporo więc czekam na PKO bp jeszcze trochę
  • 0
@schreder: według mojej najlepszej wiedzy od razu nie można zrezygnować bo ubezpieczenie jest wymagane przy podpisaniu umowy kredytowej, ale po 12 miesiącach(pierwsza płatność jest za 12 miesięcy) można zrezygnować. Z obowiązków to jeszcze jest założenie rachunku ale nie wymagają przelewu wynagrodzenia.

Jakie są haczyki w Pekao?
Skladales do obu banków w tym samym czasie? Ja tak robiłem a czekam na Pekao. Doradca mi mówi że jeszcze minimum miesiąc
@el_doopa znaczy do Pekao niecały miesiąc wcześniej składałem taki wstępny wniosek a w PKO się nie dało takiego. Ogólnie to musisz 2x pierwszej raty wpłacać co miesiąc plus przekierować wynagrodzenie od pracodawcy plus obowiązkowo kiepskie ubezpieczenie i droższe niż w PKO bp (ale w PKO możesz sobie kupić dużo lepsze i tańsze bez problemu a w pekao nie)