Wpis z mikrobloga

Krasko: zadaje pytanie
Sławuś: próbuje odpowiedzieć
Krasko: przerywa i parafrazuje odpowiedź przekręcając ją
Sławuś: próbuje się tłumaczyć
Kraśko: przerywa i gada od rzeczy
Sławuś: #!$%@? się i próbuje przekrzyczeć Kraske
Kraśko: jest głośniej więc zagłusza Sławusia z palcem w dupie, podsumowuje, po czym zmienia temat

Podwyżka dla funkcjonariusza Kraśko się należy jak psu micha. Manipulacja 10/10, a Sławuś do nauki jak sobie radzić funkcjonariuszami.

#konfederacja #tvn #wybory #polityka
  • 32
@1nfinity no ni chu*ja nigdy nie wyjdzie mi =, tvn to prywatna stacja, a TVP jest finansowana z publicznych pieniędzy. Wiem, że teraz wszyscy symetrysci z konfy będziecie klaskać uszami, bo macie niezbity dowód, że pis peło jedno zło, ale po jednym wywiadzie miernego dziennikarza rajdowca nie przekonacie ludzi. Idźcie być konfiarzami gdzie indziej.
@1nfinity: kto to wy?
takie porównanie tvp=tvn wskazuje na całokształt i to nie jest żadna interpretacja

co do metod działania, tvn cytował wypowiedzi konfiarzy w tamtym materiale, a kraśko był nieprzyjazny wobec mentzena. Ale konfa zasłużyła sobie na takie traktowanie - sławek i jego koledzy z partii bohatersko wstrzymali się ws. lex tvn, zamiast realizować swoje, jak się okazuje puste hasła o obronie wolności słowa.
@dozerman230: wy = stado neuropków pracujących teraz na 200% po tym szajsie w TVNie.

wskazuje na całokształt


Cóż, dla mnie nie i dla każdego trzeźwo myślącego też

Ale konfa zasłużyła sobie na takie traktowanie - sławek i jego koledzy z partii bohatersko wstrzymali się ws. lex tvn,


Hahah, już widzę nie pamięta się np słynnego przesłuchania Wiplera przez Knapika jeszcze lata temu? Smród za TVNem unosi się już od czasu n-tej
@dozerman230: gdzie tak napisałem? xD proszę bardzo, grillujcie wszystkich w tym TVNie, ale niech to robią chociaż po równo i z godnością, bo w tym reportażu iście w stylu Korolukowym to dobre 80% było wycinkami zmieniających kontekst albo z komentarzem, który go zmienia (np słynne Braunowe "będziesz pan wisiał" i inba z gościem, który wykładał o polskich obozach koncentracyjnych)