Wpis z mikrobloga

Krasko: zadaje pytanie
Sławuś: próbuje odpowiedzieć
Krasko: przerywa i parafrazuje odpowiedź przekręcając ją
Sławuś: próbuje się tłumaczyć
Kraśko: przerywa i gada od rzeczy
Sławuś: #!$%@? się i próbuje przekrzyczeć Kraske
Kraśko: jest głośniej więc zagłusza Sławusia z palcem w dupie, podsumowuje, po czym zmienia temat

Podwyżka dla funkcjonariusza Kraśko się należy jak psu micha. Manipulacja 10/10, a Sławuś do nauki jak sobie radzić funkcjonariuszami.

#konfederacja #tvn #wybory #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
Krasko: przerywa i parafrazuje odpowiedź przekręcając ją


@karmazynowy_piekarz: jest i słynne "on tego nie powiedział", tym razem nie o Korwinie tylko memcenie. Weźcie już dajcie spokój, chlapa nie da się wybronić z tym #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@marcaj: a moze dokladniej opiszesz o co Ci chodzi - bo wlasnie dales slynny komentarz typu rzuce cos ogolnikowo bez zadnych szczegolow aby nie bylo sie do czego odniesc
  • Odpowiedz
@1nfinity: faktycznie, to dokładnie to samo. Weź się człowieku zastanów co napisałeś i nie pisz więcej takich głupot. Wrogiem nas wszystkich jest TVP nie TVN, chyba, ze jesteś pisowcem to taka narracja Ci odpowiada
  • Odpowiedz
@marcaj: na szczecie nie trzeba go bronic, wystarczy miec jakikolwiek skill logiczny czy erystyczny xD i wszystko sie samo tlumaczy

Mysle ze pseudoopozycja stracila duzo glosow przez ta szopke. Ja nie bylem do konca zdecydowany, chociaz czym wiecej platnych trollow alogicznie atakowalo centrystow tym bardziej sie przekonywalem, ale juz nie mam zludzen xD
  • Odpowiedz
jak jeszcze ktoś się będzie oburzał o TVN = TVP


@1nfinity: Bo nie jest to samo. TVN jest prywatny, może nadać defekacje 24/7 i ch#@ każdemu do tego. Podobnie Polsat czy TV Republika. Kto chce, ten ogląda. A TVP to telewizja publiczna, utrzymywana z pieniędzy podatników.
  • Odpowiedz
Wrogiem nas wszystkich jest TVP nie TVN, chyba, ze jesteś pisowcem to taka narracja Ci odpowiada


@kamil1014: ale płacz xD
1. Nie jestem i nie będę
2. TVN też jest wrogiem, a za rządów KO będą łącznie dwa takie TVNy. Jedyne rozwiązanie to wyrzucenie POPiSu na śmietnik czy to ci się podoba, czy nie

@deeprest oczywiście gdyby wszystkie prywatne media głównego nurtu nagle zaczęłyby promować konfę i pluć na każdego innego,
  • Odpowiedz
@1nfinity TV publiczna ma nie być od promowania nikogo. A prywatne mogą sobie promowac kogo chcą. Niech konfiarze zrobią z wrealu24 drugie tvn i docieraja do mas.
  • Odpowiedz
TV publiczna ma nie być od promowania nikogo.


@deeprest: a gdzie napisałem, że ma być?

A prywatne mogą sobie promowac kogo chcą. Niech konfiarze zrobią z wrealu24 drugie tvn i docieraja do mas.


@deeprest: WOLNY RYNEK PRAWAKU CZEGO NIE ROZUMIESZ XD szkoda strzępić ryja na ciebie tak samo, jak dobrze że po niedzieli spokój
  • Odpowiedz
@karmazynowy_piekarz: jako wyborca konfy mimo niechęci do narodowców muszę przyznać ze Bosak lepiej by funkcjonował w mediach jako morda partii. To ze go podpuszczali to jedno, ale nieobycie Slawka z dużymi mediami będzie kosztowało paru posłów
  • Odpowiedz