Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja żona z dziećmi, wszyscy nasi znajomych - wszyscy wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykrztałceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem) i mieszkamy w dużym ośrodku miejskim.

- Mamy dość łamania naszych praw i konstytucji!
- Mamy dość dyktatury kaczora!
- Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów które mają tylko #!$%@?ć na 500+ i socjał dla nierobów ze wsi.
- Mamy dość prześladowania emigrantów w naszym kraju i wpychania ich do lasu na granicy!
- Mamy dość tego że nasza córka nie może wziąć ślubu ze swoją dziewczyną oraz wykonywać legalnej aborcji kiedy tylko chce!
- Mamy dość kolejnych prób zniszczenia naszej telewizji TVN przez pisowski reżim!

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykrztałconych którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#programista15k #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #polityka
  • 11
@Viado: No wyjazd to dobry pomysł, ale z własnej ambicji, a nie bo politycy ci się nie podobają
Zresztą jeżeli to ostatnie jest twoją motywacją, to i tak ci się nie uda, bo ochłoniesz z emocji po wyborach zanim ogarniesz przeprowadzkę